Osób online 1431

Młodzież wygrywa na inaugurację z Forest 4:2

Piłkarze Liverpoolu do lat 18 z bardzo dobrej strony pokazali się w pierwszej kolejce nowego sezonu, zwyciężając na własnym terenie 4:2 rówieśników z Nottingham.

Jayden Danns i Lewis Koumas strzelili bramki w pierwszej odsłonie, dając gospodarzom komfortową przewagę. Forest za sprawą rzutu karnego tuż przed przerwą wrócili jednak do gry.

W 56. minucie rywale doprowadzili do wyrównania, kiedy piłkę do siatki skierował Jimmy Sinclair.

W 75. minucie z boiska z czerwoną kartką wyleciał Brown i młodzi zawodnicy Liverpool przez ostatni kwadrans grali z przewagą jednego zawodnika.

The Reds podkręcili tempo i po golach zdobytych przez Dannsa i Trenta Kone-Doherty'ego zapewnili sobie trzy punkty.

Skład: Morana, Davidson, Gyimah, Lucky, Pinnington, Trueman (Pitt, 81), Koumas, Onanuga (Ahmed, 81), Danns, Morrison, Kone-Doherty.

W następnej kolejce podopieczni Marca Bridge'a-Wilkinsona zagrają na wyjeździe z Leeds United.