Osób online 1463

Rezerwy rozbijają w pył Everton

Drużyna Liverpoolu U-21 udanie rozpoczęła rozgrywki Premier League 2, pokonując w mini derbach 4:0 Everton.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. W 52. minucie po podaniu Clarka do siatki Toffików trafił Mateusz Musiałowski. W 60. minucie prowadzenie podwyższył Terence Miles, wykorzystując zagranie polskiego napastnika.

W końcówce do siatki trafili jeszcze Tom Hill i Bobby Clark, co zapewniło Liverpoolowi efektowne zwycięstwo.

Wygrana mogła być bardziej okazała, lecz Czerwoni dwukrotnie obijali słupek bramki Evertonu.

Skład: Pitaluga, Miles (Mabaya, 65), Quansah, Chambers, Scanlon (Hill, 72), McConnell (Pilling, 77), Stephenson, Norris, Clark, Musialowski, Cannonier (Frauendorf, 65).