Osób online 1173

Wieści z wypożyczeń

Dla jednych był to owocny weekend, inni zaś przyczyniali się do utraty punktów swoich drużyn.

Adam Lewis zdobył gola oraz asystę dla Newport County w wygranym meczu przeciwko Forest Green 3:0.

Newport wyszło na prowadzenie po 13 sekundach za sprawą Willa Evansa, następnie Lewis popisał się asystą, dzięki której Evans zdobył dublet już w 25 minucie.

Lewy obrońca zwieńczył swój dobry występ zamieniając rzut karny na bramkę.

Gdzie indziej, Harvey Davies zaliczył 90 minut w meczu, w którym jego drużyna, Crewe, zdobyła punkt w dramatycznych okolicznościach w zremisowanym meczu 2:2 z Walsall.

Bramkarz zawinił przy otwierającej spotkanie bramce, wyszedłszy zza swojej linii i w konsekwencji mógł tylko musnąć opuszkami palców lob Freddiego Drapera, który wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie już w pierwszej minucie.

Bramka Jacka Powella w doliczonym czasie gry zapewniła gospodarzom jeden punkt, którzy wygrali zaledwie jeden z czterech pierwszych meczów ligowych.

Fabio Carvalho ponownie zaliczył krótki występ dla RB Lepizig, którzy przegrali swój mecz z Bayerem Leverkusem, drużyną prowadzoną przez Xabiego Alonso, 3:2.

Carvalho jeszcze nie rozpoczął dotychczas żadnego meczu w pierwszym składzie niemieckiej drużyny, również tydzień temu wszedł z ławki w zwycięskim spotkaniu w Superpucharze Niemiec przeciwko Bayernowi Monachium.

Zostajemy w Niemczech. Sepp van den Berg kontynuuje rekonwalescencje po kontuzji, pojawiając się na boisku z ławki w meczu Mainz, które przegrało na wyjeździe 4:1 z Unionem Berlin.

James Balagazi wszedł z ławki w barwach Wigan w meczu, w którym jego drużyna rozbiła Bolton 4:0, a Dominic Corness od pierwszej minuty zaangażowany był w pogrom 9:0 w pucharowej rywalizacji Yverdon z Haute Gruyere.

Calvin Ramsay i Rhys Williams nadal są kontuzjowani.

Anderson Arroyo był w pełni zaangażowany w zwycięstwie FC Andorry przeciwko FC Cartagena (3:2), a Luke Hewitson zaliczył debiut dla Stalybridge Celtic, którzy przegrali 3:2 z Runcorn Linnets.