Osób online 1531

Liverpool pokonuje 3:0 Brentford

Dublet Mohameda Salaha, a także gol Diogo Joty dał Liverpoolowi przekonujące zwycięstwo na Anfield, gdzie gospodarze triumfowali 3:0 nad ekipą Brentford.

Pierwszy celny strzał Liverpool oddał w 5. minucie rywalizacji, kiedy spoza pola karnego huknął Gakpo, ale na posterunku był Mark Flekken.

W 20. minucie kibice na Anfield świętowali pierwszego gola, jednak przedwcześnie, gdy okazało się po interwencji VAR-u, że Darwin Nunez był na minimalnym spalonym.

W 27. minucie Urugwajczyk po efektownej przewrotce w polu karnym Pszczół skierował piłkę do siatki, ale tym razem był na ewidentnym spalonym. Na tablicy wyników było wciąż 0:0.

W 32. minucie bardzo niebezpieczna kontra Brentford, ale Mbeumo przegrał pojedynek z Alissonem, który wykazał się przytomną interwencją.

W 39. minucie wreszcie przemówił Król Egiptu. Przed polem karnym podanie otrzymał Darwin, który kapitalnie zgrał futbolówkę do Salaha, a ten precyzyjnym uderzeniem dał prowadzenie Liverpoolowi.

Salah powinien popisać się dubletem w pierwszej połowie, lecz w doliczonym czasie gry po fantastycznym dośrodkowaniu Trenta Alexandra-Arnolda, z kilku metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

W 62. minucie the Reds wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Kostas Tsimikas dośrodkował z lewej strony, będąc w polu karnym, a Salah głową skierował futbolówkę do siatki Pszczół. Egipcjanin przez chwilę czekał jeszcze na potwierdzenie VAR-u, gdyż nie było pewne, czy piłka przed dośrodkowaniem Tsimikasa nie minęła całym obwodem linii boiska.

W 74. minucie rywalizacji Jota otrzymał podanie od Tsimikasa i huknął z 17 metrów, niezwykle precyzyjnie, nie dając szans Flekkenowi na udaną interwencję.

Liverpool mimo osłabionego środka pola pokazał charakter i zainkasował cenne 3 oczka.

Teraz czas na reprezentacyjną przerwę, a za niecałe 2 tygodnie pojedynek wagi superciężkiej na Anfield, mecz Liverpoolu z Manchesterem City.

Składy:

Alisson; Alexander-Arnold (Quansah 90′), Matip, Van Dijk, Tsimikas; Endo, Gakpo (Elliott 83′), Szoboszlai (McConnell 90+3′); Salah, Nunez, Jota (Diaz 83′)

Brentford: Flekken; Ajer, Collins, Pinnock; Mee, Roerslev (Ghoddos 72′), Norgaard, Jensen (Yarmoliuk 72′), Janelt; Mbeumo, Wissa (Maupay 72′)

Komentarze (193)

Bubek555 12.11.2023 15:53 #
Fajny otwarty mecz.
AquerdationLFC 12.11.2023 15:53 #
Szkoda tych spalonych Darwinach i szansy Salaha- mogło być po meczu.

A sędziowie- klasyczne już dno.
użytkownik zablokowany 12.11.2023 15:53 #
cider 12.11.2023 15:53 #
Świetny Nunez
mazi 12.11.2023 15:54 #
Abustdalnie dużo mamy wolnej przestrzeni w środku boiska. Brendford tam nie istnieje
Mike9692 12.11.2023 15:54 #
Z cyklu Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Nie licząc dwóch główek w doliczonym czasie, kojarzycie jakieś udane interwencje naszego orientalnego przecinaka?
cider 12.11.2023 15:56 #
Niestety ale Premiership jest dla niego za szybka.
Fanlive94 12.11.2023 15:55 #
Kartka dla Matipa to skandal, tam nawet faulu nie byłoxd a los dla Darwina jest naprawdę okrutny. Świetna połowa Darwina, Salaha, VVD, Szobo i Matipa
ZGRDWR 12.11.2023 15:55 #
Cieszy zrozumienie Darwina z Mo...6 asysta jak się nie mylę
Edum 12.11.2023 15:56 #
7 chyba.
ArtuRR 12.11.2023 15:56 #
Nunez gra źle- sprzedać. Nunez gra dobrze/świetnie- też źle bo wcześniej grał słabo xd logika ekspertów na tej stronie mnie poraża. Mam wrażenie, że przez ostatnie lata nagromadziło się tu bardzo wiele dziwnych osób, którzy oczekują od takiego Nuneza skuteczności jak miał Ronaldo w Realu albo Messi w Barcelonie. Co do meczu: gra się może podobać, Nunez, VVD- Topka. Szobo, świetna praca w środku. Na minus: Endo i Tsimikas
ZGRDWR 12.11.2023 15:58 #
Sprzedac za grosze Greka i kupić kogoś innego...juz nawet Moreno był lepszy
MarSado 12.11.2023 16:00 #
To jakieś dzieci, albo z charakteru malkontenci. Szkoda się denerwować. Ps.
Nunez to jest kot jakich mało.
Owen89 12.11.2023 15:57 #
Ta żółta dla Matipa to kpina
Mike9692 12.11.2023 15:57 #
Btw, ładnie Collins wyprzedził Darwina. Byłem w niezłym szoku.
użytkownik zablokowany 12.11.2023 15:58 #
Jest nieźle, ale może być lepiej. Musimy coś jeszcze strzelić bo bramkarka Brentfordu to chyba kwestia czasu.
RedKoks 12.11.2023 15:59 #
Wykończenie obok braku destrukcji w drugiej linii to nasza największa bolączką ostatnimi czasy, mecz powinien być już zamknięty.
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:00 #
Powinien ale Salah niestety spartaczył. No cóż najlepszym się zdarza i o to w tym chodzi. Trzeba ich dobić po przerwie, wbić im jeszcze jedną, dwie bramki.
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:01 #
Chujowy Nunez bo ma za długie stopy ach..
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:02 #
MSalah11 12.11.2023 16:01 #
A mieli sędziowie okazję odkupić swoje winy za zabranego gola w meczu z TH i uznać pierwsza bramkę Nuñeza 😄. Niestety. Pech Nuñeza. A dwa to postawa na boisku Endo i Tsimikasa. O ile Endo nie zagra z MC to Kostas już tak i boję się o tę stronę obrony w meczu z MC. Nie daje se chłop rady
cezarkop 12.11.2023 16:02 #
Za tego patałacha z Japonii ktoś powinien beknąć jak najszybciej, bo nie wierzę że Klopp maczał w tym palce.
burmanek8 12.11.2023 16:02 #
Większość zespołu gra dobrze, ale ewidentnie Endo odstaje. Przez jego głupie straty koledzy łapią kartki - chociaż dzisiaj żółto dla Matipa wg mnie błędne, nie było faulu.
radoLFC 12.11.2023 16:03 #
Bardzo cieszy dobra gra i prowadzenie z tak niewygodnym i niebezpiecznym rywalem. Jedyny minus to niskie prowadzeniem bo zasługujemy na więcej
mazi 12.11.2023 16:04 #
Dajcie już spokój temu Endo, niech sobie gra, spełnia marzenia xd
Jedi13 12.11.2023 16:11 #
Niewdzięczna pozycja. Nie gra najgorzej. Jeszcze się zdąży zaadaptować
Edum 12.11.2023 16:11 #
Salahowi brakuje 4 spotkaniach z golem albo asystą u siebie, żeby pobić rekord Shearer'a.
everlast 12.11.2023 16:14 #
No też tak myślałem po ostatnim meczu , ale komentatorzy gadali, że jednego. Czyli standard nie ma co im wierzyc
Edum 12.11.2023 16:16 #
Dziś wyrównał drugie miejsce tego rekordu, które też należy do Anglika (15 spotkań) i Henryego. Rekord to 18.
Samuraj pokazał co umie🙃
Znowu czerwona się szykuje. Znowu strata punktów.
Gerrard32 12.11.2023 16:20 #
Hanys, idź komentować i kibicować innemu klubowi 🫡 Tęsknić nie będziemy...
everlast 12.11.2023 16:20 #
Bez przesady. Nie takie wejścia w futbolu widzialem. Poszli razem na te pilke. Jeden dostał drugi nie
mnk2 12.11.2023 16:18 #
Będzie kier
Madara 12.11.2023 16:19 #
Rashford dostał czerwo za przypadek, tutaj tym bardziej Endo wyleci z boiska.
Snatchi 12.11.2023 16:20 #
To raczej VAR na naszą korzyść, nie kazali mu podjeść :)
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:20 #
To tylko pokazuje że jeden da czerwo inny nie.
Madara 12.11.2023 16:20 #
Endo i Matip do zmiany na już, Klopp pobudka!
everlast 12.11.2023 16:23 #
Chcieli typowego przecinaka to jest. A nie czekaj on nic nie przecina
marcinekk93 12.11.2023 16:21 #
Jeśli nie czerwona to minimum żółta za to zagranie. Gdyby dostał czerwo to też nie można by mieć pretensji do sędziego.
Kartas 12.11.2023 16:22 #
Z tej ostatniej powtórki jedynej innej dałbym czerwo, ale z poprzednich nie byłem taki pewien. Nawet żółtej nie dostał...
mnk2 12.11.2023 16:24 #
W takim przypadku var jest zero jedynkowym albo czerwo albo nic. Nie może być żółtej
kuczq 12.11.2023 16:22 #
Gorzej gramy w drugiej połowie
caharin7 12.11.2023 16:23 #
Dzik wrócił
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:23 #
Ale ta ławka tragicznie wygląda. Mamy jedynie Elliotta na wprowadzenie. No i Quansah za Matipa.
scorpionlfc5 12.11.2023 16:25 #
I wy chcecie Salaha sprzedawać serio? Przecież tu nikt inny nic nie gra.
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:27 #
B9K 12.11.2023 16:27 #
Nunez jeszcze gra
kuczq 12.11.2023 16:26 #
Kocur
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:26 #
Jesteś mistrzem w pisaniu rzeczy oczywistych, szkoda że tak rzadko piszesz z sensem.
everlast 12.11.2023 16:26 #
Kostas z asysta. Dobrze, że go nie zdjął Klopp :)
mazi 12.11.2023 16:26 #
Co zrobiono panu Tirnejowi? Czyżby wewnwtrzna przemiana?
Jotun 12.11.2023 16:28 #
Chłop nie chce w Championship wylądować
cider 12.11.2023 16:26 #
Salah na kapitanie robi swoje ;)
Pytanie bez kontekstu. Kiedy ostatni mecz zagrał thiago i jak długo go jeszcze nie będzie?
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:28 #
radoLFC 12.11.2023 16:27 #
Tsimikas, jaka asysta, rośnij chłopie bo Liverpool cię potrzebuje!
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:32 #
Mógłby dać Quansahowi zagrać te ostatnie minuty oraz Elliotta.
caharin7 12.11.2023 16:33 #
Zmiany,robić zmiany
marcinekk93 12.11.2023 16:33 #
To, że Endo nie ma jeszcze kartki to chyba cud.
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:38 #
Czyli moje przewidywania się sprawdziły. Powtórka z AV. Dominacja przez większość meczu i gut gut.
caharin7 12.11.2023 16:38 #
Jak sobie przypomnę ze chciałem Wernera a przyszedł jakiś Jota,szok co facet robi
Trzeba kibicować Chelsea żeby rozgromili City a chłopaki muszą przygotować się jak by wyjazd do Manchesteru był meczem o wszystko.
radoLFC 12.11.2023 16:39 #
Ale to jest dzik z tego Joty, choć zaskoczył mnie że nie farfocel, a Kostas następna asysta!
użytkownik zablokowany 12.11.2023 16:40 #