Osób online 870

Asysta Salaha w meczu Egiptu

Mohamed Salah pomógł reprezentacji Egiptu w odniesieniu zwycięstwa 2:0 z Tanzanią w towarzyskim starciu w niedzielę.

Napastnik Liverpool rozegrał pełne 90. minut w ostatnim sprawdzianie przed Pucharem Narodów Afryki.

Salah w pierwszej połowie zaliczył asystę przy golu Trezegueta, otwierającego wynik rywalizacji w Kairze.

W 73. minucie po rzucie karnym wykonywanym przez zawodnika the Reds, piłka odbiła się od poprzeczki, następnie od golkipera rywali - Aishiego Manuli, po czym wpadła do siatki.

14 stycznia Egipt zagra z Mozambikiem w pierwszym spotkaniu fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki.