Osób online 1406

Wieści z wypożyczeń

Podczas gdy Curtis Jones, Diogo Jota i Darwin Núñez w starciu Liverpoolu z Brentford opuścili plac gry z kontuzjami, dwóch wypożyczonych przez The Reds zawodników spotkał podobny los.

Owen Beck opuścił boisko w sobotnim, wygranym przez Dundee 2:0 starciu z Ross County. Jak poinformował menadżer Tony Docherty wynikało to z problemów z pachwiną.

- Zdjęliśmy go zapobiegawczo - dodał trener.

Tyler Morton w 32 minucie wygranego przez Hull City 2:1 meczu z Huddersfield również musiał zostać przedwcześnie zmieniony.

- Tyler został kopnięty w kostkę, która bardzo spuchła - powiedział menadżer Liam Rosenior.

- Nie jestem zachwycony, ale cieszę się, że nie jest to kontuzja mięśniowa. To po prostu ból z którym trzeba sobie poradzić i miejmy nadzieję, że obrzęk szybko zejdzie.

Na szczęście kolega Mortona z Hull i Liverpoolu - Fabio Carvalho, przetrwał mecz bez kontuzji, po rozegraniu 63 minut.

Sepp van den Berg strzelił jedyną bramkę w pierwszym od listopada wygranym spotkaniu Mainz.

Holender udzielił następnie szczerego wywiadu, przyznając, że być może będzie musiał „wyjechać” z Liverpoolu w następnym okienku transferowym.

Nat Phillips miał nieco mniej udane popołudnie, gdyż Cardiff City przegrało 1:4 z Norwich w Championship.

Dwaj boczni obrońcy - Luke Chambers i Calvin Ramsay, wystąpili odpowiednio w barwach Wigan i Boltonu.

Chambers pokazał się z solidnej strony w defensywie, rozegrał pełne 90 minut i pomógł Wigan wygrać 1:0 z Shrewsbury, z kolei Ramsay zagrał 11 minut w zremisowanym 3:3 meczu z Charlton.

W tym samym czasie Adam Lewis zagrał jako lewy wahadłowy w barwach Newport, które wygrało u siebie 1:0 z Gillingham.

W Szwajcarii Yvedron Dominica Cornessa przegrał 1:3 w wyjazdowej potyczce z Lozanną.

St Patrick’s Athletic Marcelo Pitalugi zwyciężyło 1:0 przeciwko Galway United, a Harvey Davies również zachował czyste konto po bezbramkowym remisie przeciwko Harrogate Town.