Osób online 865

Zwycięskie mecze Tsimikasa i Endō

Kostas Tsimikas zanotował wczoraj asystę, natomiast reprezentacja Grecji pokonała 5:0 Kazachstan w półfinale baraży do czerwcowych Mistrzostw Europy.

Lewy obrońca Liverpoolu, który spędził na boisku 90. minut, zanotował kluczowe podanie przy golu Dimitriosa Kurbelisa tuż przed przerwą.

Grecy w finale baraży zagrają na wyjeździe z Gruzją. Zwycięzca tego pojedynku dołączy do grupy F na EURO, gdzie czekają już drużyny Turcji, Czech i Portugalii.

Wataru Endō, który wystąpił w drugiej połowie pojedynku Japonii z Koreą Północną również poczuł smak zwycięstwa. Jego zespół wygrał 1:0 w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata.

Pomocnik pojawił się na placu gry w 58. minucie. Wcześniej Japonia objęła prowadzenie po trafieniu Tanaki.