Osób online 1101

Endō: Jesteśmy rozczarowani

Wataru Endō liczy na to, że Liverpool odpowiednio zareaguje po rozczarowaniu jakim był niedzielny remis 2:2 z Manchesterem United w Premier League.

The Reds opuścili Old Trafford z jednym punktem po tym jak Mohamed Salah doprowadził do wyrównania z rzutu karnego w odpowiedzi na wcześniejsze trafienia Bruno Fernandesa i Kobbiego Mainoo.

W pierwszej połowie wynik otworzył Luis Diaz jednak podopieczni Kloppa nie byli w stanie wykorzystać wielu okazji do podwyższenia prowadzenia.

- Jesteśmy rozczarowani wynikiem, ponieważ mieliśmy wiele okazji w pierwszej połowie - powiedział Endō w pomeczowej rozmowie z serwisem Viaplay.

- Mam wrażenie, że mogliśmy strzelić więcej goli i zaprezentować się lepiej. Jesteśmy rozczarowani wynikiem.

- Wiedzieliśmy, że musimy dobrze wejść w mecz i wydaje mi się, że to właśnie zrobiliśmy. Mieliśmy wiele okazji w pierwszej połowie i gdybyśmy je wykorzystali, wynik byłby inny.

- Tak się jednak nie stało, więc musimy pozostać optymistami i walczyć dalej.