05.05.2024
17:30

Osób online 954

Rezerwy przegrywają z Sunderlandem

Stefan Bajcetic zaliczył kolejne 45. minut, a drużyna Liverpoolu U-21 przegrała 2-1 z Sunderlandem, Mecz odbył się w ramach rozgrywek Premier League 2.

Lewis Koumas otworzył wynik spotkania. Wysoki pressing Anglika sprawił, że odebrał on piłkę Henry'emu Fieldsonowi na skraju pola karnego i ruszył do przodu, by ostatecznie umieścić piłkę w siatce.

Popularne "Czarne Koty" wyrównały stan rywalizacją za sprawą Harrisona Jonesa. Rzut rożny z lewej strony, Fabian Mrożek wybija piłkę, ale ta trafia do Jonesa, który wpisuje się na listę strzelców.

Dziesięć minut po zmianie stron gospodarze objęli prowadzenie. Tommy Watson zdecydował się na rajd lewą stroną boiska, dośrodkował, a Timur Tuterov z najbliższej odległości przechylił szalę zwycięstwa na stronę Sunderlandu.

Liverpool U-21: Mrozek, Williams, Pinnington (Davidson, 63), McConnell (Pilling, 70), Nallo, Bajcetic (Miles, 46), Gordon, Nyoni, Danns (Blair, 74), Clark, Koumas.