Terminarz - LFC.pl - Liverpool Football Club

Terminarz

Leicester 0:0 Liverpool

  • Rozgrywki: Premiership
  • Data: 28.03.2004, 16:00
  • Bramki:
Liverpool pozostał na dobrej pozycji do czwartego miejsca w Lidze Mistrzów po tym jak wywiózł cenny punkty z Walkers Stadium.

Podczas gdy Newcastle przegrało swoje spotkanie, the Reds wyprzedzają o jeden punkt najbliższego rywala.

Jednak był to mecz, który Liverpool z pewnością powinien wygrać.

Po tym jak szansa na wygranie jakiegokolwiek trofeum w tym sezonie przepadła w Marsylii we wtorek, trener the Reds dokonał trzech zmian w jedenastce na pierwszy dla Liverpoolu mecz na nowym stadionie Leicester.

Najlepszą sytuację miał Bruno Cheyrou, ale nie zdołał wykorzystać na szóstym metrze w polu karnym dokładnego podania Milana Barosa z prawej strony.

Również gospodarze nie wykorzystali nieporozumienia między Biscanem i Dudkiem, które nie wróżyło dobrze dla obrony the Reds. Defensywa Liverpoolu pozbierała się i radziła sobie z atakami Leicester.

Znając wynik Newcastle w przerwie, Liverpoolu wyszedł na drugą połowę wiedząc, że mogą uciec rywalowi w walce o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.

Leicester również potrzebowało trzech punktów, które były ważne w dole tabeli. Było jasne, że Liverpool będzie musiał wywalczyć to zwycięstwo.

Siła ataków Leicester sprawiła, że Dudka był tego dnia bardzo zajęty i trzeba mu przyznać, że wykonał kilka ważnych interwencji.

W każdym innym przypadku byłaby to strata dwóch punktów, jednak dzięki wygranej Boltonu był to kolejny punkt w walce o Ligę Mistrzów, która przybliżyła się po tym meczu.

Liverpool: Dudek, Carrragher, Biscan, Hyypia, Traore, Cheyrou, Gerrard, Hamann, Kewell, Baros, Heskey.

Weszli z rezerwy: Murphy, Pongolle.

  • Leicester:
  • Liverpool:
  • Sędzia:
  • Frekwencja:

Copyright © by LFC.pl 2004-20, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON