27.04.2024
13:30

Osób online 909

Boss o urazie Lovrena

Stan zdrowia Dejana Lovrena zostanie poddany ocenie przed niedzielnym spotkaniem z Arsenalem. Obrońca nabawił się urazu pachwiny podczas środowego pojedynku z Bournemouth w Pucharze Ligi.

Chorwat został zmieniony w przerwie spotkania z The Cherries, które podopieczni Rodgersa wygrali 3:1 i awansowali do półfinału rozgrywek.

O kondycji swojego stopera, przed zbliżającym się pojedynkiem z the Gunners, Boss Liverpoolu wypowiedział się na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Musimy po prostu poczekać. Mam nadzieję, że Dejan będzie zdolny do gry. Decyzja o jego ewentualnym występie, zapadnie przed niedzielnym meczem.

Komentarze (14)

GUNS 19.12.2014 13:34 #
oby wypadł i nie wracał przed Boxing Day
mayro78 19.12.2014 13:36 #
Nie krytykował bym go aż tak bardzo, ponieważ nasz trener nie ma pojęcia o grze defesywnej. Każdy następny się nie sprawdzi w naszym klubie z BR.
Skalkaslk 19.12.2014 13:42 #
Po co narażać go na uraz? Niech lepiej odpoczywa do maja nawet :v
ragnarok 19.12.2014 13:44 #
mówcie co chcecie, ale nie mam pewności, czy Sakho jest rzeczywiście tak dobrym stoperem

Lovren zawala średnio bramkę na mecz, ale póki nie zszedł z boiska, rywal nie miał praktycznie żadnych akcji podbramkowych.

po wejściu Sakho od razu wzrosła liczba kontrataków i straciliśmy bramkę

uważałbym z tym stawianiem Sakho tak wysoko, bo podobnie było, gdy Lovren przeszedł do nas i miał być takim świetnym obrońcą
Lyzwa7 19.12.2014 13:46 #
Tylko przypadkiem nie zauważyłeś, że drużyna stanęła w miejscu i odpuściła trochę?
mibaloo 19.12.2014 13:55 #
Sakho>Lovren
maz78 19.12.2014 14:03 #
"Mam nadzieje,ze Dejan bedzie zdolny do gry".Juz myslalem,ze Rodgers zmadrzal,niestety znow powrot do swoich filozofii.Sakho za Lovrena koniec kropka.
stu94 19.12.2014 14:21 #
Widzę ragnarock masz problemy ze wzrokiem. W 1 połowie mieli 3 stuprocentowe sytuacje....
stu94 19.12.2014 14:23 #
roberthum 19.12.2014 14:35 #
Teraz jest szansa na trwalsza zmianę w składzie- niestety, ale tylko z przymusu Rodgers będzie stawiać na Sakho, ale jeśli blok obronny z Francuzem na czele będzie spisywać się dobrze, nie będzie dopuszczać do wielu strzałów rywala i zachowamy czyste konta, to może nawet Rodgers uzna, że nie powinien tykac tej formacji skoro spisuje się dobrze.

Sakho może nie jest jakims super wybitnym stoperem, ale na obecna chwilę jest lepszy od Lovrena i Toure, a fakt, że po przerwie w meczu z wisienkami rywal dochodił do większej liczby sytuacji wiąże się z tym, że nasi zaczęli szanowac siły. W końcu prowadząc 3:0 można sobie pozwolić na uspokojenie gry i zacząć myślec taktycznie pod kątem kolejnego spotkania. Rzadko zdarza się roztrwonić trzybramkową przewagę, zwłaszcza z zespołem będącym klase rozgrywkową niżej.

Życzę Lovrenowi szybkiego powrotu do zdrowia, ale mam cichą nadzieję, że Sakho wykorzysta nadarzającą się okazje do wskoczenia na stałe do pierwszej XI
silver7 19.12.2014 15:48 #
@ragnarok - Ty tak poważnie ? Chyba musiałeś mieć nieźle tnącą się transmisję w 1 połowie,a w drugiej po prostu nie załapałeś, że nasi zaczęli oszczędzać siły.
bydgoszczlfc 19.12.2014 17:13 #