27.04.2024
13:30

Osób online 1058

Raport z meczów międzynarodowych

Za nami pierwsze spotkania międzynarodowe z udziałem piłkarzy Liverpoolu w marcu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem dotyczącym wczorajszych meczów.

Ben Woodburn strzelił zwycięskiego gola dla Walii w 92. minucie towarzyskie starcia z Trynidadem i Tobago. Zawodnik the Reds trafił do siatki po podaniu Willa Vaulksa. Podopieczni Ryana Giggsa wygrali 1:0. 19-latek spędził na murawie stadionu w Wrexham całe spotkanie.

Reprezentacja Ki-Jana Hoevera rozpoczęła kwalifikacje do Mistrzostw Europy od pewnego zwycięstwa. Holandia U-17 pokonała Irlandię Północną aż 5:0. Obrońca Liverpoolu w 77. minucie obejrzał żółtą kartkę.

Za to Curtis Jones i Bobby Duncan zagrali dla Anglii U-18 w wygranym spotkaniu z Japonią. Synowie Albionu pokonali swoich rywali aż 4:1. Mecz był rozgrywany w ramach towarzyskiego turnieju "ZEA Sport Chain Cup" w Dubaju.

Portugalia U-19 w meczu 2. rundy eliminacji do Mistrzostw Europy ograła u siebie Cypr 3:0. Rafa Camacho spędził na boisku 72 minut, po czym został zmieniony przez Felixa Correia.