27.04.2024
13:30

Osób online 955

Gini i VVD trafiają do siatki

Przerwa na mecze międzynarodowe rozkręca się na dobre. Wczoraj odbyły się kolejne spotkania reprezentacji zawodników Liverpoolu. Zapraszamy do przeczytania raportu dotyczącego tych potyczek.

Georginio Wijnaldum i Virgil van Dijk zanotowali po jednym trafieniu, a Holandia pokonał Białoruś aż 4:0 w meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy.

Pomocnik the Reds pokonał bramkarza rywali w 21. minucie. Wynik spotkania, które odbyło się w Rotterdamie, ustalił Van Dijk, kierując piłkę do bramki chwilę przed końcem regulaminowego czasu gry. Przy obu trafieniach asystę zanotował Memphis Depay.

Wczoraj grała również Belgia. Podopieczni Roberto Martíneza pokonali Rosję 3:1 na stadionie Króla Baudouina w Brukseli, ale Simon Mignolet i Divock Origi przesiedzieli cały mecz na ławce rezerwowych.