27.04.2024
13:30

Osób online 902

Prowadzenie do przerwy

Po dość ospałej pierwszej połowie prowadzimy 1:0. Kiedy wydawało się że obie ekipy zejdą do szatni z wynikiem 0:0, sprawy w swoje ręce wziął niezawodny Sadio Mané i kapitalnym uderzeniem wyprowadził the Reds na prowadzenie.

użytkownik zablokowany 17.08.2019 16:49 #
Mane piękna bramka. Ale w gazie chłopak jest.
jane50jw 17.08.2019 16:50 #
to jest ta sama drużyna ale nie taka sama
Kijoraptor 17.08.2019 16:50 #
Po przerwie powinno być lepiej :D
Hitomi 17.08.2019 16:51 #
Dobrze, że Bednarek się dał zrobić jak uczniak. Uwielbiam polską myśl szkoleniową:)
erni9292 17.08.2019 16:51 #
Wymęczene chłopaki to widać, Soton fizycznie nas zjada i dalej obrona strasznie elektryczna choć Adrian mimo kiksów również wybronił swoje.
HyppiaYNWA 17.08.2019 16:51 #
W końcu gramy jak na najlepsze drużyny przystało, przyjemne mecze jak z Norwich, przeplatamy z ciężkimi i wychodzimy z tego zwycięsko. Pamiętam jaki kiedyś to był problem że gubiliśmy punkty z ogórkami, widać że zespół dojrzał te dwa puchary dały dużo pewności siebie i jak to powiedział Klopp: "Na szczęście Mane miał tylko dwa tygodnie wakacji, więc jest w formie"! Dorzucić drugą w drugiej połowie i odpoczywać. YNWA!
ynwa19 17.08.2019 16:52 #
Nic nie gramy ale prowadzenie mamy-:)
To chytry plan Jürgena-oszczędzamy się po dogrywce z Chelsea.
Jak wystarczy na zwycięstwo to mi....rybka-:)
Gensheimer 17.08.2019 16:52 #
Nie istniejemy na boisku w ogóle. So'ton z gry wygląda lepiej i toteż dziwi nasze prowadzenie. Błysk geniuszu Sadio daje nam bramkę, która w ogóle nie wisiała w powietrzu. Liczę na lepszą drugą połowę. Bo chaos w obronie i laga na Salaha to szczerze mówiąc nie idzie na to patrzeć.
użytkownik zablokowany 17.08.2019 16:52 #