27.04.2024
13:30

Osób online 919

Skład na Shrewsbury

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze składem the Reds, który będzie miał okazję zaprezentować się podczas dzisiejszego meczu z Shrewsbury Town rozgrywanego w ramach FA Cup. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Liverpool: Adrian, Williams, Matip, Lovren, Larouci, Fabinho, Chirivella, Jones, Minamino, Elliott, Origi.

Rezerwowi: Kelleher, Keita, Firmino, Salah, Oxlade-Chamberlain, Hoever, Alexander-Arnold.

redartur76 26.01.2020 17:08 #
No i super skład. Taki na jaki liczyłem.
YNWA
Piotrek97 26.01.2020 17:08 #
Co się z Lallaną?
MikiMałs 26.01.2020 17:11 #
Świetny skład, w 2 połowie Hoever za Joela, Naby za Fabsa i Ox za Minamino. Jedziemy z nimi.
Liverbird1979 26.01.2020 17:12 #
Po kolejną rundę FA!!!
Magerlfc 26.01.2020 17:12 #
Shaqiri to się sypie akurat na mecze w których ma zagrać. A potem płacz, że nie gra jak jest zdrowy. Lallany nie ma co już komentować.
adamne 26.01.2020 17:15 #
Lallana nie zagrał z Wilkami bo był chory, widocznie nie wyzdrowiał. Ja myślę że on mógł już mieć początki choroby jak grał z United, może temu zagrał wtedytak słabo.
Nawiasem mówiąc on i Shaq mają pecha, jak jest jeden z nielicznych meczów w sezonie w którym mogliby wyjść w pierwszym składzie to są niedostępni.
BigAnfield 26.01.2020 17:16 #
Z przodu ogień. Oby pomoc dała rade dostarczać pilke snajperom.
Mam nadzieje ze Origi zagra na srodku, a nie na skrzydle. Po awans.
Wojtek73 26.01.2020 17:19 #