27.04.2024
13:30

Osób online 1240

Przegrywamy do przerwy

Bramka Saúla Ñígueza w czwartej minucie spotkania wyprowadziła gospodarzy na jednobramkowe prowadzenie. Mimo niekorzystnego rezultatu to The Reds są stroną dominującą jednak szczelna defensywa Atlético jest póki co nie do przejścia.

Komentarze (41)

Kijoraptor 18.02.2020 21:48 #
Słabo środek, słabo prawa strona. Zjeba w przerwie i ktoś do środka do rozgrywania. Damy radę !!!
użytkownik zablokowany 18.02.2020 21:48 #
radoLFC 18.02.2020 21:49 #
Obie drużyny grają swoje, tylko wynik się nie zgadza.
destrojer666 18.02.2020 21:49 #
Gramy zbyt niechlujnie.
użytkownik zablokowany 18.02.2020 21:49 #
Nie jest na razie dobrze. Najbardziej zawodzi dzis chyba Trent.
PiotrGos 18.02.2020 21:49 #
Virgil, mrugnij dwa razy jeżeli Cię szantażują :/
Kuj 18.02.2020 21:49 #
Atletico taktycznie nas miażdży aż się prosi o wejście o Keity.
użytkownik zablokowany 18.02.2020 21:50 #
Keita nie nadaje sie na tego typu przeciwnika. Predzej Ox, ktory jest silniejszy fizycznie.
Liverbird1979 18.02.2020 21:50 #
Gramy swoje. Bramka przypadkowa. Efekty przyjdą z czasem. Salah lepiej mógł przyjąć piłkę od Oblaka. Będzie dorze.
Szmuggi 18.02.2020 21:50 #
Czy ten mecz komentują dziennikarze czy jacyś fani Atletico i kumple Simeone? Ten geniusz Simeone jest taki wielki że trzeba o nim co 5 minut przypominać...
BigAnfield 18.02.2020 21:50 #
Najgorszy z mozliwych scenariuszy. 1 w plecy i nie tyle autobus co tuzin tirów z naczepami.
Cisnąć i cisnąć az w koncu pękną. A jesli sie nie uda to na Anfield odrobimy.
Lawrence 18.02.2020 21:51 #
Znowu się potwierdza ,że w hiszpanii The Reds nie potrafia grac
wesam 18.02.2020 21:51 #
Taa a Salah gra wybitnie. To był jego obowiązek przyjąć ta piłkę od Oblaka, a ten nie wiem czy drewniana stopa czy wyłączył myślenie i gra do Firmino który jest na 3 metrowym spalonym. Sędziowanie tez takie miękkie bym powiedział. Widać jaką bekę ma co chwile Hendo i TAA z tych słabych werdyktów.
użytkownik zablokowany 18.02.2020 21:51 #
Barcelona też nas na Camp Nou niby "taktycznie miazdzyla". Po prostu Atletico wykorzystalo glupi rzut rozny, a nam Salah spartolil dwie akcje i wynik jest jaki jest :D.
paranormalnY 18.02.2020 21:51 #
Jak na razie najsłabsza powoła w tym meczu
firo9 18.02.2020 21:51 #
Dany radę. Gramy kiepsko, ale po przerwie wyjdzie inną drużyna. Mimo wszystko widać, że zachowujemy spokój. Będzie dobrze, czy to dziś czy w rewanżu.
ynwa19 18.02.2020 21:51 #
Kreatywność=0 jak narazie niestety-:(
Trent to jakaś tragedia dzisiaj.
Sadio musi uważać bo wyleci z boiska.
Ox za Giniego i szybciej panowie szybciej!

Jeszcze jest 2 połowa czyli będzie dobrze.

Come on LFC!-:)
boczeklfc 18.02.2020 21:52 #
Wajnaldum schodzi w jego miejsce Keita trzeba ich w środku trochę rozbić szybką grą na małej przestrzeni
Szynszyl 18.02.2020 21:52 #
Te streamy to porażka ... 21 wiek a wszystko zacina. Poratuje ktoś linkiem ?
redartur76 18.02.2020 21:52 #
Gol z dupy tak naprawdę. Po opierdolu od Jurka 2:1 dla nas. ATM nie wytrzyma fizycznie. Mane niech schowa łokcie bo czerwo będzie
użytkownik zablokowany 18.02.2020 21:52 #