Sztab szkoleniowy » Paul Small

  • Stanowisko: Masażysta
  • Data urodzenia: 17.06.1964
  • Miejsce urodzenia: Liverpool, Anglia
  • W LFC od: 2002

Jeden z najdłużej pracujących w Melwood ludzi, Paul, przyszedł do klubu z Widnes Rugby Union Club jako masażysta na pół etatu w 2002 roku.

Od tego czasu zdążył wypracować sobie i ustabilizować pozycję ważnego, pełnoetatowego członka sztabu medycznego. Pracuje zarówno z pierwszym zespołem, jak i z rezerwami przed i po sesjach treningowych. Uczestniczy również w codziennych spotkaniach medycznych.

- Moją pracą jest wykorzystywanie terapii masażu, by pomóc piłkarzom przygotować się do sesji, a także odpocząć po treningach – powiedział.

- Jeżdżę również z pierwszym zespołem na niektóre mecze wyjazdowe i planuję przygotowanie zużycia płynów przez piłkarzy.

- To świetna praca, ponieważ jako dziecko chciałem być zaangażowany w piłkę nożną, a po 20 latach pracy jako inżynier potrzebowałem zmiany. Poszedłem więc do college'u i bardzo szybko otrzymałem ofertę pracy z Widnes.

- Później rozsyłałem moje CV i miałem tyle szczęścia, że otrzymałem tu pracę na pół etatu. Od tego czasu tu jestem.

Praca Paula z Liverpoolem zaowocowała propozycją objęcia posady masażysty reprezentacji Anglii U-21, którą pełnił do lutego 2008 roku, kiedy to rozpoczął pracę w tym samym charakterze z dorosłą kadrą.

Triumf w Lidze Mistrzów w 2005 roku postrzega jako najważniejszy moment swojego pobytu w Melwood.

Copyright © by LFC.pl 2004-19, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON