Reina, Traore, Agger, Carragher, Finnan, Kewell, Gerrard, Hamann, Garcia, Fowler, Morientes.
Rezerwa - Cisse, Crouch, Dudek, Hyypia, Warnock

Warner, Rosenior, Knight, Pearce, Bridge, Radzinski, Malbranque, Brown, Pembridge, Boa Morte, John.
Rezerwa - Crossley, Helguson, Niclas Jensen, McBride, Christanval

Robbie Fowler strzela swoją pierwszą bramkę dla Liverpoolu od momentu powrotu do klubu w styczniowym okienku transferowym. The Reds natomiast urządzili sobie niezłe strzelanie w środowy wieczór na Anfield pokonując Fulham Londyn aż 5-1.

Fowler zdobył bramkę po strzale głową w 16 minucie. Był to pierwszy gol nominalnego napastnika The Reds w tym roku! Niespodziewanie kilka minut później goście za sprawą Michaela Browna doprowadzili do wyrównania.

Później jednak pechowo ten sam zawodnik strzelił samobójczą bramkę i w wyniku tego Liverpool wyszedł na prowadzenie.

Trzecia bramka długo wisiała w powietrzu, ale padła dopiero po przerwie w 70 minucie. Fernando Morientes po podaniu Gerrarda wykazał się największą przytomnością umysłu w polu karnym Fulham i skierował piłkę do siatki Warnera.

W końcowym fragmentach spotkania Benitez dokonał dwóch zmian i to zmiennicy trafiali do siatki. Crouch, który zastąpił Cisse wpisał się na listę strzelców w 89 minucie, natomiast Warnock, który wszedł za Kewella przypieczętował zwycięstwo w 90 minucie zdobywając jednocześnie swoją pierwszą bramkę w seniorskiej drużynie The Reds.

Sędzia: A G Wiley
Frekwencja: 42 293