Speroni, Borrowdale, Hall (c), Hudson, Boyce, Reich, Hughes, Watson, Soares, Freedman, Morrison.
Rezerwa - Andrews, Black, Kiraly, Togwell, Ward

Carson, Warnock, Hyypia, Whitbread, Raven, Kewell, Gerrard MBE (c), Hamann, Potter, Crouch, Morientes.
Rezerwa - Garcia, Josemi, Reina, Sinama Pongolle, Traore

Liverpool odpadł z Carling Cup po sensacyjnej porażce z Crystal Palace.

Gol Marco Reicha w drugiej połowie dał gospodarzom zwycięstwo 2-1 i awans do czwartej rundy turnieju.

The Reds doszli do finału CC w zeszłym sezonie, ale tym razem nie pojadą do Cardiff po tym, jak przegrali z występującym w Championship Crystal Palace.

Freedman dał CP prowadzenie, ale przed przerwą wyrównał Steven Gerrard. Pomimo tego gospodarze ponownie odnaleźli drogę do siatki i pokonali słaby dzisiejszego wieczora Liverpool.

Dużą rolę w zwycięstwie Crystal Palace odegrał golkiper Julian Speroni, który został wybrany Zawodnikiem Meczu. Speroni kilkakrotnie ratował swój zespół przed groźnymi strzałami the Reds.

Sędzia: P. Dowd
Frekwencja: 19 673