BOL
Premiership
29.08.2004 17:05
1:0

Liverpool odniósł pierwszą porażkę w obecnym sezonie przegrywając na Reebok Stadium 1-0. W drużynie zadebiutowali Xabi Alonso i Luis Garcia, ale Rafa Benitez nie może być zadowolony z tego spotkania.

Liverpool w pierwszej połowie zagrał formacją 1-4-5-1 z Stephenem Warnockiem zastępującym Harrego Kewella i z debiutantami w składzie.

Jednak ta taktyka nie dała oczekiwanych rezultatów, a Samii Hyypia doznał kontuzji nosa i musiał opuścić boisko w 14 minucie, w jego miejsce pojawił się Traore.

W 38 minucie padła jedyna bramka tego spotkania, zwycięską bramkę dla Boltonu zdobył Davies, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym.

W drugiej połowie Liverpool powrócił do optymalnej taktyki z dwoma napastnikami. W 45 minucie na boisku pojawił się Djibril Cisse, który pod koniec meczu zmarnował doskonałą sytuację.

W 82 minucie spotkania Luis Garcia zdobył bramkę, jednak sędzia dopatrzył się rzekomego spalonego. Powtórki telewizyjne potwierdziły, że o spalonym nie mogło być mowy.

Liverpool: Dudek, Riise, Carragher, Hyypia, Josemi, Warnock, Alonso, Hamann, Gerrard, Baros, Garcia.

Weszli z rezerwy: Traore, Cisse.