Alnwick, Collins, Breen, Caldwell, Brown, Hoyte, Bassila, Miller, Lawrence, Stead, Whitehead.
Rezerwa - Davis, Gray, Leadbitter, Nosworthy, Welsh

Reina, Riise, Carragher, Hyypia, Finnan, Garcia, Alonso, Sissoko, Gerrard MBE, Crouch, Morientes.
Rezerwa - Carson, Kewell, Sinama Pongolle, Traore, Warnock

Liverpool wskoczył na czwartą pozycję w ligowej tabeli po imponującej wygranej z Sunderlandem.

Bramki Luisa Garcii i Stevena Gerrarda zapewniły Czerwonym wygraną 2-0 już w pierwszej połowie.

The Reds kontynuują imponującą serię zwycięstw i pozostają niepokonani od siedmiu spotkań. Ponadto, od 630. minut chłopcy Beniteza nie stracili gola. Nie ma wątpliwości, że Liverpool jest w fantastycznej formie.

Alonso i Kewell mogli powiększyć zwycięstwo na Stadionie Światła, ale zmarnowali swoje okazje i do końca spotkania utrzymała się dwubramkowa przewaga gości.

Sędzia: P. Dowd
Frekwencja: 32 697