Karius, Alexander-Arnold, Van Dijk, Matip, Robertson, Milner, Can, Oxlade-Chamberlain, Salah (Solanke 86), Mane (Moreno 86), Firmino (Lallana 82)

Adrian, Collins, Ogbonna, Cresswell, Zabaleta, Kouyate, Noble, Evra, Lanzini (Antonio 58), Mario (Rice 83), Arnautovic (Hernandez 83)

- Po przerwie przewagę Czerwonych powiększa Salah

- Firmino i Mané dopisują się do listy strzelców, a bramkę dla gości strzela Antonio

- Liverpool zgarnia komplet punktów i przesuwa się na drugie miejsce w ligowej tabeli

Pierwsza połowa...

Bliscy zdobycia bramki już w 3. minucie byli The Reds. Po podaniu Firmino w słupek uderzył Salah.

Tuż przed kwadransem gry Egipcjanin ponownie miał swoją szansę, jednakże źle przyjmował piłkę i nie zdołał oddać strzału na bramkę.

Chwilę później groźnie zrobiło się pod bramką Liverpoolu. Znakomitą interwencją popisał się Karius, który koniuszkami palców sparował strzał Arnautovicia na poprzeczkę.

Z kolei po centrze Firmino ponad bramką uderzył Mané.

W 29. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Salaha piłkę do siatki skierował głową Emre Can.

Pod koniec pierwszej połowy dobrą interwencją popisał się Karius, który przeniósł ponad poprzeczkę mocny strzał Arnautovicia.

Druga połowa...

W 50. minucie wynik prowadzenia podwyższyli Czerwoni.

Oxlade-Chamberlain zdecydował się na samotny rajd, który zakończył podaniem do Salaha, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w sieci.

Chwilę później Anglik mógł dopisać się do listy strzelców, jednakże jego strzał okazał się niecelny, a następnie próbę Mané udaremnił Adrian.

W 57. minucie było już 3:0 dla Liverpoolu.

Firmino wykorzystał podanie od Cana, minął wychodzącego Adriana i bez patrzenia umieścił piłkę w pustej bramce.

Chwilę później trafieniem odpowiedzieli goście.

Po tym jak piłkę stracił Can z kontrą ruszyli zawodnicy Młotów. Akcję precyzyjnym strzałem zakończył wchodzący wcześniej z ławki Antonio.

Natychmiast mogli odpowiedzieć liverpoolczycy, lecz strzał Salaha w środek bramki wybronił Adrian.

Znakomitą szansę miał również Firmino, jednakże ponownie dobrą interwencją popisał się golkiper gości.

W 74. minucie powinno być już 4:1 dla Liverpoolu, lecz po podaniu Oxa w sytuacji sam na sam niecelnie uderzał Mané.

Senegalczyk zrehabilitował się w 77. minucie i dopisał się do listy strzelców.

Mané po podaniu Robertsona z bliskiej odległości umieścił piłkę w sieci.

W ostatnich minutach swoją szansę miał również wchodzący z ławki Lallana, lecz jego strzał okazał się niecelny.