LFC - Bolton - Ostatnie 5 spotkań

W piątek Liverpool podejmie na Anfield Road drużynę Boltonu. Przypomnijmy sobie 5 poprzednich spotkań pomiędzy The Reds a Kłusakami na Naszym terenie.

Liverpool 4-0 Bolton

Grudzień 2007

Bolton został rozgromiony po bramkach Fernando Torresa, Samiego Hyypii, Ryana Babela i Stevena Gerrarda, wynik mógł być jednak o wiele większy, ale podopieczni Rafy Beniteza zadowolili się chyba 4 trafieniami i później byli mniej skuteczni.

Liverpool 3-0 Bolton

Styczeń 2007

Liverpool przesunął się na trzecią pozycję w tabeli po golach Petera Croucha, Stevena Gerrarda i Dirka Kuyta, które dały Czerwonym fantastyczne zwycięstwo 3-0 nad Boltonem Wanderers w pierwszy dzień nowego roku na Anfield.

Crouch popisał się wspaniałym trafieniem nożycami a bramka Naszego kapitana także była przedniej marki.

Liverpool 1-0 Bolton

Kwiecień 2006

Robbie Fowler wykonał kolejny krok w celu zyskania nowego kontraktu w klubie z Merseyside, po tym jak jego bramka zapewniła Liverpoolowi skromne zwycięstwo nad Boltonem.

Fowler świętował swoje 31 urodziny i trafił tuż przed końcem pierwszej połowy. Była to jego trzecia bramka od momentu powrotu do ukochanego klubu i jednocześnie zapewniła Liverpoolowi 5 wygraną z rzędu.

Kwiecień 2005

Liverpool długo męczył się z Boltonem na Anfield, by ostatecznie zadać decydujący cios na 5 minut przed końcem za sprawą Igora Biscana.

Chorwat w 85 minucie strzałem głową po dośrodkowaniu Traore zapewnił gospodarzom cenne 3 punkty.

Liverpool 3-1 Bolton

Grudzień 2003

Sami Hyypia, Florent-Sinama Pongolle i Vladimir Smicer wręczyli kibicom najlepszy prezent na Święta, zapewniając cenne trzy punkty w walce o miejsce w Lidze Mistrzów.