LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 2964

Zloty fanówChciałbyś się spotkać z innymi kibicami Liverpoolu i kilkanaście godzin dyskutować na temat postępów, zwycięstw i porażek swojej ukochanej drużyny? Rozmowy za pomocą komunikatorów internetowych, na forach internetowych przestają Cię satysfakcjonować? Nic prostszego! Serwis www.LFC.pl pod swoim patronatem organizuje Zloty fanów Liverpoolu. Przesympatyczna atmosfera, wspaniali ludzie, wspólne wypady nad jezioro, mecze w siatkówkę i piłkę nożną, dyskusje do białego rana przy... Carlsbergu w kuflu.

Nasze zloty

Pierwszy zlot (2005)

Na początku 2005 roku pierwszy raz padł pomysł zorganizowania zlotu. Od razu temat został podchwycony i pierwszy zlot po wielu tygodniach trudnej organizacji odbył się w dniach 28-31 lipca 2005 roku.
Czytaj dalej ››

Drugi zlot (2006)

Oczywiście zabawa na pierwszym zlocie była przednia i nikt nawet nie wyobrażał sobie byśmy mieli w 2006 roku się nie spotkać. Wybraliśmy to samo miejsce co rok wcześniej i tym razem 10 sierpnia pani Irenka z Ostrowa przyjęła naszą, nieco większa już, ekipę.
Czytaj dalej ››

United w Toruniu (2006)

Już na początku września powstał pomysł spotkania się na mecz z Manchesterem United w okolicy Torunia lub Inowrocławia. Ostatecznie wybraliśmy gród Kopernika, w którym zebraliśmy się pokaźną grupką i pomimo porażki The Reds głośno dopingowaliśmy naszych ulubieńców.
Czytaj dalej ››

Finał LM w Toruniu (2007)

Tuż po zwycięstwie z Chelsea w serii rzutów karnych pojawiła się inicjatywa obejrzenia finału Ligi Mistrzów z udziałem Liverpoolu w pubie "U Szwejka" w Toruniu. Pomimo porażki postawa fanów the Reds w Grodzie Kopernika mogła zmylić mieszkańców miasta co do zwycięzcy meczu...
Czytaj dalej ››

Trzeci zlot (2007)

Grotniki niedaleko Łodzi stały się miejscem trzeciego zlotu fanów z LFC.pl. Liczba uczestników została podwojona w porównaniu ze wcześniejszym rokiem, a zabawa była co najmniej dwa razy lepsza!
Czytaj dalej ››

Arsenal w Warszawie (2008)

Na początku kwietnia kibice The Reds ponownie zawitali do Warszawy by wspólnie dopingować Liverpool w walce o półfinał Ligi Mistrzów z Arsenalem.
Czytaj dalej ››

Wyjazd do Berlina (2008)

W lipcu niesamowita grupa fanów zrzeszonych na LFC.pl zdecydowała wybrać się do Berlina na towarzyski mecz The Reds z miejscową Herthą.
Czytaj dalej ››

Czwarty zlot (2008)

W czasie długiego sierpniowego weekendu, potężna grupa ponad 60 fanów Liverpoolu spotkała się w Sulejowie na IV zlocie pod patronatem LFC.pl.
Czytaj dalej ››

Wyjazd do Wiednia (2009)

W lipcu 2009 roku ponad 50-osobowa grupa fanów z LFC.pl wybrała się do Wiednia by zobaczyć The Reds w akcji.
Czytaj dalej ››

Piąty zlot (2009)

Latem 2009 roku miał miejsce już piąty Zlot Fanów Liverpoolu pod banderą LFC.pl.
Czytaj dalej ››

Szósty zlot (2010)

Fani zrzeszeni na LFC.pl, w sierpniu 2010 roku spotkali się na już szóstym Zlocie Fanów. Niemalże 70 fanów Liverpoolu przez cztery dni bawiło się w Wawrzkowiznie niedaleko Bełchatowa.
Czytaj dalej ››

Siódmy zlot (2011)

Siódmy Zlot Fanów zrzeszonych na LFC.pl miał miejsce w Rudnie niedaleko Wolsztyna. Przez cztery dni, prawie 70 fanów The Reds bawiło się w ośrodku "Wielkopolska".
Czytaj dalej ››Data publikacji: 31.10.2009 (zmod. 02.07.2020)