Osób online 1301

Liga Typerów


Często przewidujesz wyniki meczów? Kręci Cię piłka nożna i inne dyscypliny?

Darmowa liga typerów z naszym partnerem JohnnyBet to jedyny i niepowtarzalny konkurs dla fanatyków sportu, którzy swoją miłość do futbolu czy koszykówki łączą z zakładami bukmacherskimi. W przypadku tego konkursu, zabawa nie wiąże się z żadnym ryzykiem czy obracaniem swoimi środkami – tutaj stawiamy wirtualne zakłady i szukamy jak najlepszych rozwiązań i kursów, by rozbić bank i zostać najlepszym typerem. W puli nagród znajduje się 30 000 euro, a dla najlepszego typera sezonu przewidziano 15 000 euro nagrody głównej.

Ponadto zapraszamy do naszej prywatnej ligi LFC.pl, w której pula nagród wynosi 1500 złotych!

Dołączenie do konkursu organizowanego przez Johnnybet jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto na portalu, a rejestracja trwa dosłownie kilka chwil. Następnie można przejść do tego, co wszyscy typerzy lubią najbardziej – tworzenia kuponów. Darmowa Liga Typerów posiada prosty i intuicyjny Kreator Kuponów, który pozwoli opublikować Twoje typy w kilka sekund.

Liga Typerów LFC.pl – 1500 zł w puli nagród!

Zapraszamy wszystkich czytelników naszego serwisu do dołączenia do naszej ligi prywatnej i udziału w zabawie, w której można wygrać dodatkowe nagrody.

Podział nagród Ligi Typerów LFC.pl:

I miejsce500 zł
II miejsce300 zł
III miejsce200 zł

Dodatkowo każdego miesiąca będziemy nagradzać najlepszego typera książką o tematyce związaną z Liverpoolem lub Premier League.

Aby dołączyć do naszej ligi prywatnej wystarczy kliknąć w powyższą grafikę, czy Tutaj lub wpisując kod do naszej ligi: GLEKR3

Regulamin konkursu

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Organizatorem konkursu "LFC.pl - liga prywatna JohnnyBet" jest serwis LFC.pl (https://lfc.pl/).

1.2. Konkurs trwa od 9 sierpnia 2022 do 31 maja 2023.

1.3. Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć nagrody, należy utworzyć konto na stronie „Johnnybet.com” i dołączyć do ligi prywatnej poprzez wpisanie kodu GLEKR3 w odpowiednim miejscu (w zakładce "Ligi Prywatne"). Dokładne zasady Lig Prywatnych określone są w regulaminie Ligi Typerów JohnnyBet (https://www.johnnybet.com/app/contests/3#tl_rules).

1.4. Aby rozpocząć rywalizację w konkursie, należy dodać kupon w konkursie przy użyciu Kreatora Kuponów (https://www.johnnybet.com/app/betting_system) z włączonym trybem Ligi Typerów. Opublikowany kupon pojawi się na profilu użytkownika (dashboardzie).

2. NAGRODY

2.1. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 1500 PLN i jest podzielona na nagrody sezonowe oraz miesięczne.

2.2. Sezonowa pula nagród w konkursie wynosi 1000 PLN.

2.3. Nagrody sezonowe przydzielane są 3 Typerom z najwyższym profitem w sezonie.

Podział nagród:

1. miejsce - 500 PLN

2. miejsce - 300 PLN

3. miejsce - 200 PLN

2.4. W przypadku gdy co najmniej dwóch Typerów zajmie tę samą pozycję w rankingu, suma przypadających im nagród jest rozdzielana równo pomiędzy nich.

PRZYKŁAD:

Jeśli dwóch Typerów zajmie ex aequo 2. miejsce, wówczas suma nagród za 2. miejsce (300 PLN) i za 3. miejsce (200 PLN) jest sumowana (300 PLN + 200 PLN = 500 PLN) i dzielona równo pomiędzy nich (500 PLN / 2 = 250 PLN).

2.5. Dla najlepszych Typerów w danym miesiącu przewidziane są ponadto książki o tematyce sportowej związanej z Liverpoolem lub Premier League (o łącznej wartości do 50 PLN miesięcznie). Dostępne pozycje do wyboru przez zwycięzcę:

- Jürgen Klopp. Zapiski z mistrzowskiego sezonu

- Liverpool FC. 125 lat alternatywnej historii klubu

- Anatomia Liverpoolu. Historia w dziesięciu meczach

- Klopp. Mój romans z Liverpoolem

- Jürgen Klopp. Robimy hałas

- Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata

- Futbol obnażony. Szpieg w szatni Premier League

- Steven Gerrard. Autobiografia legendy Liverpoolu

- Van Dijk. Holenderska skała

- Salah. Narodziny gwiazdy

2.6. Nagrody są wypłacane w formie uzgodnionej z laureatem.

2.7. Uczestnicy ligi prywatnej biorą także udział w konkursie głównym Ligi Typerów i mogą wygrywać przewidziane w konkursie nagrody (https://www.johnnybet.com/app/contests/3#tl_rules).

3. ZASTRZEŻENIA

3.1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie ma regulamin konkursu głównego Ligi Typerów (https://www.johnnybet.com/app/contests/3#tl_rules).

3.2. Zasady konkursu mogą się zmienić, o czym użytkownicy zostaną wcześniej poinformowani.

3.3. Sytuacje sporne rozstrzyga organizator niniejszego konkursu.