PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1681

Rafa żałuje remisu z Wigan


Rafa Benitez przyznał, że jego zespół zgubił dwa kluczowe punkty po frustrującym remisie 1-1 z Wigan Athletic na JJB Stadium.

Egipski napastnik Mido wyrównał stan meczu na siedem minut przed końcem meczu, po tym jak wcześniej Yossi Benayoun wyprowadził The Reds na prowadzenie tuż przed przerwą.

Benitez czuÅ‚, że jego drużyna prezentowaÅ‚a siÄ™ o wiele lepiej w pierwszej poÅ‚owie, natomiast drugÄ… okreÅ›liÅ‚ jako ‘zwariowana'.

- Jesteśmy ogromnie zawiedzeni, gdyż straciliśmy dwa punkty - powiedział Benitez po meczu.

- Byliśmy o wiele lepsi w pierwszej połowie i kontrolowaliśmy grę, nie potrafiliśmy jednak tego całkowicie wykorzystać i to był problem.

- Rozmawiałem z moimi zawodnikami o tym, co robić na boisku, jednak zawsze w takich meczach są rzeczy których nie można kontrolować.

- Gracze nie byli nerwowi - ciężko pracowali i grali dobrze w pierwszej połowie. Jednak to się zmieniło w drugiej części.

- To był zwariowany mecz w drugiej połowie, a w takich spotkaniach nie można kontrolować sytuacji. Nasze trzy ostatnie gry mają z sobą coś wspólnego, co mi się nie podoba.

- Gdy jesteś na czele tabeli, wiesz że każdy kolejny mecz jest ważny. Trzeba być zawiedzionym po stracie dwóch punktów, mamy jednak ważne spotkanie w niedzielę, i jeśli możemy grać tak jak w pierwszej połowie, możemy pokonać każdego.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności