FOR
Nottingham Forest
Premier League
22.02.2026
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1300

Torres: Pokonać niemoc


Fernando Torres przyrzekł złamać swoją klątwę Santiago Bernabeu, kiedy Liverpool podejmie Real Madryt. Były napastnik Atletico Madryt spotka się z dawnym rywalem po wylosowaniu go w Lidze Mistrzów.

Torres strzelił tylko jedną bramkę w derbach Madrytu i nigdy nie opuszczał Bernabeu jako zwycięzca.

Torres przekonywał, że chce sprawić radość kibicom Atletico pokonując jednego z ich największych rywali - Real.

- Nie mam uczuć związanych z Realem Madryt - powiedział Torres. - Grałem dla Atletico, więc wiem, że jeśli Liverpool pokona Real, sprawi to również dużą radość kibicom Atletico.

- Nie mógłbym celebrować trafienia przeciwko Atletico. Chcę okazać szacunek dla mojego byłego klubu, w którym spędziłem 12 lat, klubu, który pomógł mi zostać osobą, którą teraz jestem.

- Jednak, jeśli strzelę bramkę Realowi Madryt na pewno będę ją celebrował. Świetnie byłoby dla mnie strzelić pierwszego gola w Europie w tym sezonie przeciwko Realowi.

- Czuję, że zaufanie powraca w odpowiednim czasie i jestem pewien, że pójdą za tym bramki. Nie mogę doczekać się powrotu do Madrytu, gry na stadionie, na którym nigdy nie wygrałem, przeciwko świetnemu zespołowi. Wszystko, ponieważ mamy pewność, że awansujemy.

- Nie wiem dlaczego tak wiele razy nie potrafiłem strzelać przeciwko Realowi. Być może za bardzo chciałem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Sherwood: Salah latem opuści Liverpool (3)
17.02.2026 12:20, AirCanada, liverpool.com
Holenderski ekspert o przyszłości Gakpo (4)
17.02.2026 11:28, Redbeatle, Liverpool Echo
Historia starć z Wilkami w FA Cup (0)
17.02.2026 11:14, Gall1892, liverpoolfc.com
Szobo następcą Gerrarda? (0)
17.02.2026 00:13, Armani87, liverpool.com
Slot na temat transferu Luisa Diaza (0)
16.02.2026 23:45, Klika1892, Liverpool Echo
John Heitinga odszedł z Tottenhamu (2)
16.02.2026 21:27, Wiktoria18, thisisanfield.com