FRA
Eintracht Frankfurt
Champions League
22.10.2025
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 414

Insua myśli o Man United


Po tym jak Fabio Aurelio pochwalił Emiliano Insuę, sam Argentyńczyk zabrał głos i zdradził, że był zawiedziony faktem, iż Argentyna zajęła niskie miejsce w fazie grupowej i straciła szanse na udział w Mistrzostwach Świata U-20.

- To nie było dla mnie dobrym doświadczeniem, ponieważ nie awansowaliśmy do dalszej fazy rozgrywek - powiedział Insua.

- Oczywiście chcieliśmy sobie lepiej poradzić, ale niestety sprawy nie ułożyły się po naszej myśli.

- Wziąłem udział w Mistrzostwach Ameryki Południowej w Wenezueli i opuściłem spotkania Liverpoolu. Jednak teraz to przeszłość i muszę zostawić to za sobą, skupiając się na przyszłości.

- Kiedy nie było mnie w klubie, śledziłem poczynania Liverpoolu, ale to nie to samo co bycie w kadrze.

Insua nie został zgłoszony na wtorkowe spotkanie Ligi Mistrzów z Realem Madryt, ale uśmiech nie znika z jego twarzy i nie może doczekać się walki o miejsce w składzie na mecz z Manchesterem United.

- Nie mogę zagrać w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi Madryt, więc to oznacza, że muszę dalej ciężko pracować na treningach i wyczekiwać następnego meczu.

- Jestem bardzo podekscytowany myślą o grze z Man United. Nie wiem czy będę w zespole, ale muszę dawać z siebie wszystko na treningach i możliwy występ będzie dla mnie bardzo dobry.

- Pamiętam oglądanie spotkań pomiędzy Liverpoolem i United, kiedy dorastałem w Argentynie.

- To starcie obserwowany na całym świecie. To ogromne spotkanie dla wszystkich włączonych w grę i teraz mam szansę na występ w nim, więc muszę pozostać skupiony i mam nadzieję, że mogę być w zespole.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Konferencja prasowa: Arne Slot (0)
21.10.2025 22:06, Klika1892, liverpoolfc.com
Konferencja prasowa: Dom Szoboszlai (0)
21.10.2025 21:59, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Toppmöller o zmianach w składzie na Liverpool (0)
21.10.2025 21:47, Maja, thisisanfield.com
Lekka kontuzja Gravenbercha (0)
21.10.2025 21:09, Gall1892, liverpoolfc.com
Znamy kadrę na mecz z Eintrachtem (0)
21.10.2025 20:55, Gall1892, liverpoolfc.com
Konferencja prasowa będzie opóźniona (0)
21.10.2025 19:43, Klika1892, liverpoolfc.com
Trening przed Ligą Mistrzów - zdjęcia (6)
21.10.2025 15:01, AirCanada, liverpoolfc.com
Chiesa zasługuje na więcej minut w Liverpoolu (14)
21.10.2025 14:47, MaksKon, thisisanfield.com