WOL
Wolverhampton Wanderers

Osób online 1027

Top 100 Beniteza - Numer 68 (video)

Przedstawiamy kolejny mecz na liście "100 Najlepszych Spotkań Beniteza w Premier League". Numer 68 zajmuje zwycięstwo na stadionie West Ham United w sezonie 2006-2007.

Mecz: West Ham 1:2 Liverpool

Data: 30 stycznia 2007

Stadion: Upton Park

Skład Liverpoolu: Reina, Riise, Agger, Carragher, Hyypia, Finnan, Alonso, Kuyt (Fowler 90), Gerrard, Bellamy (Gonzalez 85), Crouch (Pennant 70). Rezerwowi: Dudek, Zenden.

Gole Dirka Kuyta i Petera Croucha dały The Reds zwycięstwo nad Młotami 2:1.

Po bezbramkowej pierwszej odsłonie meczu, Liverpoolczycy doskonale zaczęli drugą połowę. Już 14 sekund po rozpoczęciu, bramkę z 25 metrów zdobył Kuyt uderzając piłkę nad Royem Carrollem.

Po 7 minutach było już 2:0, a prowadzenie Liverpoolu podwoił Crouch strzałem ze skraju pola karnego.

Jedynego gola dla gospodarzy zdobył rezerwowy Kepa Blanco, ale nie przeszkodziło to The Reds w odniesieniu zasłużonego zwycięstwa.