13.05.2024
21:00

Osób online 1472

Top 100 Beniteza - Numer 56 (video)

Kontynuujemy serię "100 Najlepszych Spotkań Rafy Beniteza w Premier League" zwycięskim meczem z ekipą Fulham Londyn z 2007 roku, zakończonym wynikiem 2-0, który znalazł się na miejscu 56.

Mecz: Liverpool 2-0 Fulham

Data: 10 listopada 2007

Obiekt: Anfield

Liverpool: Reina, Aurelio, Carragher, Hyypia, Arbeloa, Riise (Babel 63), Gerrard, Mascherano (Lucas 81), Benayoun, Crouch, Woronin (Torres 71). Niewykorzystane zmiany: Finnan, Martin.

Przed pojawieniem się na boisku El Nino The Reds nie mogli znaleźć sposobu na ekipę prowadzoną wtedy przez Lawriego Sancheza.

Zmieniając w 71. minucie nieskutecznego Andrija Woronina, Torres przełamał impas dziesięć minut później, strzelając piękną bramkę naprzeciw The Kop.

W cztery minuty po tym Steven Gerrard wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Bocanegry na Crouchu, ustalając tym samym wynik spotkania.