Bolton - LFC - Ostatnie 5 spotkań

Jutro Liverpool pojedzie na Reebok Stadium, by zmierzyć się z Boltonem w 4-tej kolejce angielskiej Premier League. Przyjrzyjmy się 5 ostatnim wizytom zespołu z Merseyside na stadionie Kłusaków.

Bolton 0-2 Liverpool

Listopad 2008

Gole Dirka Kuyta i Stevena Gerrarda dały Liverpoolowi zwycięstwo 2-0 na Reebok Stadium i przynajmniej na kilka godzin pozycję lidera.

Cztery okazje zmarnowane przez Gerrada, Robbiego Keane'a, Fernando Torresa i Lucasa Leivę nie pozwoliły Liverpoolowi wygrać bardziej przekonująco.

Bolton 1-3 Liverpool

Marzec 2008

Liverpool w niedzielnym spotkaniu wygrał na Reebok Stadium z Boltonem 3-1 po samobójczym trafieniu Jussi Jaaskelainena i bramkach Ryana Babela, oraz Fabio Aurelio.

Bramkarz Kłusaków dał piękny prezent THe Reds, kiedy po uderzeniu Gerrarda, praktycznie wrzucił sobie piłkę do bramki.

Bolton 2-0 Liverpool

Wrzesień 2006

Po tej porażce Czerwoni wciąż byli bez zwycięstwa na wyjeździe w lidze.

W pierwszej połowie fatalny błąd sędziego liniowego na bramkę z wolnego zamienił Gary Speed, w drugiej odsłonie Ivan Campo po strzale głową podwyższył prowadzenie Kłusaków.

Bolton 2-2 Liverpool

Styczeń 2006

Passa 10 zwycięstw z rzędu Liverpoolu została zatrzymana na Reebok Stadium, gdzie Czerwoni zremisowali 2-2 z Boltonem.

Wprowadzony z ławki rezerwowych Luisa Garcia strzelił wyrównującą bramkę w 82 minucie gry. Wcześniej na listę strzelców wpisał się Nasz kapitan - Gerrard.

The Reds niewątpliwie zasłużyli w tym meczu na zwycięstwo i mogą mieć spore pretensje do Marka Clattenburga o sędziowanie tych zawodów.

Bolton 1-0 Liverpool

Sierpień 2004

Debiut dla Xabiego Alonso i Luisa Garcii w barwach Liverpoolu nie był zbyt okazały.

W 38 minucie padła jedyna bramka tego spotkania, którą dla Boltonu zdobył Davies, wykorzystując zamieszanie w polu karnym.