CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 2090

Gdzie zagrają dziś The Reds?


Wielu zawodników Liverpoolu rozegra dziś mecze swoich reprezentacji. Przyjrzyjmy się bliżej, gdzie dokładnie zagrają piłkarze z Anfield w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2010 w RPA.

Steven Gerrard i Glen Johnson zagrają wieczorem na Dnipro Stadium kiedy reprezentacja Ukrainy z Woroninem w składzie będzie chciała zatrzymać Anglię, która wywalczyła sobie już awans do finałów Mistrzostw.

Ukraińcy wciąż mają nadzieję na wyprzedzenie Chorwacji i awans.

Innym zespołem, który jest pewien występu w RPA jest ekipa mistrzów Europy. Hiszpanie mają szansę na wygranie wszystkich spotkań grupy 5, a tym razem grać będą przeciwko zespołowi Armenii.

Fernando Torres najprawdopodobniej wystąpi w tym meczu, pomimo drobnego urazu i opuszczenia środowej sesji treningowej. Napastnik The Reds skarżył się na problem z pachwiną, ale po konsultacji ze sztabem medycznym reprezentacji postanowiono, że wcześniejsze opuszczenie zgrupowania przez El Nino nie jest konieczne.

Albert Riera i Pepe Reina również znaleźli się w kadrze Hiszpanii na najbliższe mecze.

Słowacja z Martinem Skrtelem w składzie awansuje do Mistrzostw, jeśli dziś nie przegra u siebie ze Słowenią w 3 grupie. Z kolei Daniel Agger i jego Dania musi wygrać ze Szwecją na Parken Stadion aby zapewnić sobie wyjazd do południowej Afryki.

W grupie drugiej zmierzą się walczące o awans Grecja i Litwa. Kyrgiakos nie weźmie jednak udziału w grze przez zawieszenie.

W tej samej grupie prowadzony przez Benayouna Izrael podejmie ostatnią w tabeli Mołdawię.

Holandia, która nie gra dzisiaj o punkty, rozegra towarzyski mecz w Sydney z Australią. Zarówno Dirk Kuyt, jak i Ryan Babel są w kadrze drużyny Oranje.

Nadzieję na występ w reprezentacji będzie miał Emiliano Insua. Jego Argentyna stoi przed arcyważnym meczem z Peru.

Argentyńczycy prowadzeni przez Javiera Mascherano przegrali 4 z ostatnich 5 spotkań w kwalifikacjach i muszą wygrać, aby zachować szanse na bezpośredni awans.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (1)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (21)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic