MCI
Manchester City
Premier League
09.11.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1256

San Jose sfrustrowany brakiem gry


Młodzik Liverpoolu, Mikel San Jose może być gotów do powrotu z wypożyczenia, które odbywa w hiszpańskim Atletic Bilbao jeszcze przed jego zakończeniem.

20-letni obrońca przystał na opcję całosezonowego wypożyczenia do klubu z Baskonii, lecz brak regularnych występów w pierwszym składzie wzmaga w nim rosnącą frustrację.

W obecnym sezonie grał przez zaledwie siedem minut i czuje, że potrzebuje przeanalizować całą sytuację.

Źródła donoszą, że dwa kluby Premier League są zainteresowane skorzystaniem z usług młodego Hiszpana. Jego agent zaś utrzymuje, że porozumienie może zostać osiągnięte już w styczniu.

- Jego cierpliwość jest wystawiana na ciężką próbę, lecz jeśli nic się nie zmieni Mikel opuści Bilbao po Nowym Roku – powiedział Jesus Medina, agent zawodnika.

- Nie rozumiemy uporu Bilbao w kwestii złożenia oferty za niego podczas letniego okienka transferowego, skoro nie mają wobec niego konkretniejszych planów.

- Ta sytuacja godzi w jego karierę. Jest profesjonalistą, nie chce wywoływać kontrowersji, ale przez brak możliwości gry bardzo cierpi.

Wg spekulacji dwoma klubami zainteresowanymi wypożyczeniem San Jose są Blackburn Rovers i Wolverhampton Wanderers.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Konferencja prasowa przed starciem z City (0)
07.11.2025 13:58, Bartolino, liverpoolfc.com
Slot: Dom wskoczył na jeszcze wyższy poziom (0)
07.11.2025 12:17, AirCanada, liverpoolfc.com
Kulisy meczu z Realem - wideo (0)
07.11.2025 11:15, Piotrek, liverpoolfc.com
Isak wraca do treningów z zespołem (0)
07.11.2025 11:02, Redbeatle, liverpoolfc.com
Alexis Mac Allister w drużynie tygodnia LM (0)
07.11.2025 09:52, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Sneijder: Wirtz musi się szybko dostosować (2)
06.11.2025 23:09, Olastank, Liverpool Echo
Zaskakujące powołanie dla Fabinho (0)
06.11.2025 22:34, A_Sieruga, thisisanfield.com
Owen: Czy Kerkez jest potrzebny? (7)
06.11.2025 21:28, Wiktoria18, Liverpool Echo