CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1846

Smith przepowiada powrót do formy


Legenda The Kop, Tommy Smith przepowiada wielkie odrodzenie formy Liverpoolu w następnym spotkaniu z Manchesterem City. Podopieczni Beniteza w nadchodzący weekend zmierzą się z The Citizens, którzy znajdują się punkt przed drużyną z Anfield Road.

- Po przerwie na spotkania reprezentacji każdy w Liverpoolu nie może doczekać się spotkania z City. Wszyscy mają nadzieję na odwrócenie formy – powiedział.

- Po jednym zwycięstwie z dziewięciu spotkań każdy czekał na taką przerwę. Pauza dała zawodnikom szansę na złapanie oddechu i na nowy, lepszy start w rozgrywkach.

- Liverpool czeka bardzo ciężki mecz z przebudowaną ekipą City. Ta drużyna dzięki wydanym milionom funtów pokazuje, że jest w stanie przełamać się do pierwszej czwórki.

- Liverpool jest drużyną, którą City będzie chciało wyeliminować z czołowej czwórki. Najważniejsze jest stawienie im czoła i zagrodzenie im drogi. Wygrana z pewnością będzie takim posunięciem.

Liverpool prawdopodobnie zagra bez Fernando Torresa, lecz Smith jest przekonany, że Liverpool ma o wiele więcej opcji w ataku.

- Brak Torresa jest bardzo kłopotliwą sprawą, lecz powrót Gerrarda i obecna forma Ngoga daje nadzieję na zdobycie bramek, którzy potrzebujemy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (3)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (21)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic