Osób online 1217

Wywiad z kibicem Wigan

Paul Farrington z forum Wigan podzielił się z nami swoimi poglądami i informacjami dotyczącymi dzisiejszego spotkania Liverpoolu z Wigan na Anfield Road.

Jak wasza forma przed dzisiejszym spotkaniem?

Obecny sezon jest dziwny. Możemy wygrać z Chelsea, żeby później przegrać 9-1 z Tottenhamem. Do tej pory graliśmy nie najlepiej, ale Martinem wie, że, gdy zaczniemy grać lepiej, ten sezon może być dla nas udany. Przystępujemy do tego meczu, po obiecującym remisie ze Stoke.

Jak z zespołem?

Hendry Thomas zastąpi w składzie Jasona Koumasa. Henry wraca po kilku meczach pauzy. Oprócz tej zmiany, skład pozostanie taki sam jak w ostatnim meczu.

Co zrobi Martinez?

Bardzo trudno jest się domyślić jak zagramy. Jest innym menadżerem. Jak pokazał w meczu z Chelsea może bardzo zmienić skład. Miejmy jednak nadzieję, że wystawi taką jedenastkę, która będzie w stanie powalczyć z Liverpoolem.

Gracze na, których powinniśmy się skupić szczególnie?

Hendry Thomas i Mo Diame to zawodnicy, którzy wymagają największej uwagi. Są najlepsi w odbiorze piłki i tworzą wspaniały duet grając przed obrońcami.

Słabe strony?

W tym momencie to nasza obrona. Zbyt często oddajemy w meczu posiadanie piłki.

Co byś powiedział zawodnikom przed meczem?

Najpierw, żeby wytrzymać pierwsze 15 minut i uspokoić grę. Później stopniowo starać się przejąć kontrole nad spotkaniem. Myślę, że jeżeli uda nam się zatrzymać Torresa to będzie to połowa sukcesy, ale łatwo się o tym mówi, ciężej jest to zrobić.

Kogo boicie się z naszej drużyny?

Oprócz duetu Torres – Gerrard, bardzo dobrym zawodnikiem jest również Yossi Benoyoun Nie rozumiem, dlaczego tak często siada na ławce.