BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1267

Transfer Wilsona stanął w miejscu


Transfer Dannego Wilsona na Anfield stanął w miejscu, podczas gdy Liverpool poszukuje nowego menadżera. Odejście Rafy Beniteza zatrzymało rozmowy o umowie dla obrońcy Rangersów.

The Reds ostatnio złożyli Rangersom 2-milionową ofertę, która została odrzucona, jednak pozostają pewni, że zgoda zostałaby osiągnięta.

Benitez był wielkim fanem Wilsona. Jednak odejście Hiszpana oznacza, że transfer zostanie przeniesiony na później i to następca Beniteza zadecyduje, czy kontynuować starania o utalentowanego młodzieńca.

Nawet, jeśli Benitez by został, Liverpool nie wyobrażał sobie ukończenia transferu Wilsona przed rozpoczęciem lipca. Klub ma więc nadzieję, że obecna niepewność nie zagrozi nadziejom ściągnięcia nastolatka później.

Niektóre doniesienia sugerują, że porozumienie ws. transferu nie zostało osiągnięte zaraz po zakończeniu sezonu ze względu na brak środków pieniężnych na Anfield.

Jednak Liverpool podkreśla, że pieniądze zawsze były dostępne, a opóźnienie miało na celu upewnienie się, by nie przepłacić za gracza, który ma jeszcze tylko rok trwający kontrakt.

Wilson odrzucił propozycję nowej umowy w Glasgow i może odejść latem przyszłego roku za jedyne 650 tys. funtów.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (1)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (1)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai wybrany 'piłkarzem kolejki' (1)
03.09.2025 17:13, AirCanada, liverpoolfc.com
Ngumoha zadebiutował w kadrze Anglii U-19 (0)
03.09.2025 17:07, AirCanada, liverpoolfc.com