BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1052

Torres: Jestem w pełni sił


Fernando Torres odzyskał pełną kondycję po operacji kolana i będzie gotów, aby w poniedziałek rozegrać cały mecz dla Hiszpanii przeciwko Hondurasowi. W pierwszym starciu na Mundialu Vicente Del Bosque wprowadził Torresa z ławki, ale teraz ma on się na tyle dobrze, że może zagrać od pierwszej minuty.

- Od dwóch tygodni trenuje w tym samym tempie co partnerzy z drużyny, więc zostawiam kontuzje za sobą i jestem gotów do gry na pełnych obrotach - powiedział Hiszpan na dzisiejszej konferencji w Potchefstroom.

- Jesteśmy gotowi wyjść na murawę i damy z siebie wszystko. Jeśli znajdę się w wyjściowej jedenastce, będzie świetnie, jeśli nie - poczekam na moją szansę.

Po porażce ze Szwajcarią, Hiszpania przechodzi trudny okres i niewątpliwie duet Torresa z Davidem Villą może odmienić losy gry przeciwko Hondurasowi.

Wielu sądzi, że ustawienie 4-5-1 z osamotnionym Villą było zbyt ostrożne i to przyczyna tak słabego wyniku.

- To ważne, abyśmy zachowali swój styl gry, nie możemy popadać w szaleństwo i pozmieniać zbyt dużo. Musimy ufać systemowi, któremu zawdzięczamy etykietkę jednego z faworytów - mówił.

- Hiszpania zawsze dba o posiadanie piłki i musimy wykorzystać talenty naszych piłkarzy - dodał. - Styl naszego zespołu zależy w dużej mierze od pomocników, którzy są naszym sercem i duszą.

Torres jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy Hiszpanów w Potchefstroom i uważa, że częściowo powoduje to fakt, iż gra dla Liverpoolu.

- Liverpool ma kibiców dookoła świata i dlatego czuję się rozpoznawany i wspierany - mówił 26-latek.

- RPA wydaje się mieć problemy z wyjściem z fazy grupowej, więc jeśli odpadnie, a Hiszpania awansuje, być może kibice będą z nami.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (1)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (1)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai wybrany 'piłkarzem kolejki' (1)
03.09.2025 17:13, AirCanada, liverpoolfc.com
Ngumoha zadebiutował w kadrze Anglii U-19 (0)
03.09.2025 17:07, AirCanada, liverpoolfc.com