BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1458

Carra: Steven i Wayne zabłysną


Jamie Carragher uważa, że Steven Gerrard i Wayne Rooney mogą poprowadzić Anglię do wielkiego zwycięstwa nad Niemcami w dzisiejszym starciu 1/8 Mistrzostw Świata.

Do tej pory ludzie krytykowali występy drużyny Fabio Capello oraz indywidualnych zawodników, ale piłkarz grający z numerem 23 w Liverpoolu przekonywał, że wielkie nazwiska są gotowe do udowodnienia swojej wartości.

- Myślę, że mając Rooney'a i Gerrarda mamy dwóch najlepszych piłkarzy świata - powiedział Carragher.

- Stevie jest fantastyczny podczas tych Mistrzostw i prawdopodobnie tylko kwestią czasu jest taka sama gra ze strony Wayne'a.

- Jeśli strzelałby bramki w każdy możliwy sposób, w każdym meczu bylibyśmy zachwyceni, ale oczekuję czegoś takiego w innym duchu. Wiem, że jeśli Wayne ma 8 spotkań bez gola, musi nadejść przełamanie.

- To jest Wayne, wiesz? W tym sezonie był wybitnym piłkarzem w kraju i jednym z pięciu najlepszych na świecie. Nie ma żadnych obaw.

- Widziałem takie sytuacje w Liverpoolu, gdy chodziło o Stevena. Kiedy wielcy piłkarze przechodzą okres bez bramek, ludzie mają wątpliwości co do nich.

- Jednak musisz pamiętać, że tacy zawodnicy, którzy są tak dobrzy jak oni, nie tracą umiejętności stworzenia czegoś, gdy się tego nie spodziewasz.

- Zarówno Steven jak i Wayne to potrafią.

Anglia dziś zmierzy się z Niemcami wśród krytyki ze strony legendy - Franza Beckenbauera, który powiedział, że zespół Capello będzie żałować tej potyczki.

- Mogę powiedzieć to samo co powiedział Beckenbauer. Może Niemcy popełnili błąd wywalczając awans z pierwszego miejsca - dodał.

- Przed wielkimi meczami myślimy o różnych rzeczach, ale kiedy jesteśmy już na murawie one nie mają znaczenia.

- Nie podejdziemy do meczu martwiąc się słowami Beckenbauera.

- Ostatnie rezultaty z Niemcami są dla nas dobre. Przegrywaliśmy lata temu.

- Ostatnio kiedy graliśmy, pokonaliśmy ich zespołem, który nie był naszym optymalnym.

- Przegraliśmy kilka ważnych starć z nimi, ale w niedawnej historii radziliśmy sobie dobrze.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (1)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (1)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai wybrany 'piłkarzem kolejki' (1)
03.09.2025 17:13, AirCanada, liverpoolfc.com
Ngumoha zadebiutował w kadrze Anglii U-19 (0)
03.09.2025 17:07, AirCanada, liverpoolfc.com