LIV
Liverpool
Premier League
01.11.2025
21:00
AVL
Aston Villa
 
Osób online 1119

Stevie: Czekam na grę obok Joe


Steven Gerrard ciepło przyjął wiadomość o przybyciu do klubu Joe Cole'a, po tym jak pomocnik uzgodnił warunki czteroletniego kontraktu z The Reds, zależne od testów medycznych.

- To świetny ruch - powiedział kapitan Liverpoolu. - Dobrze znam Joe ze zgrupowań reprezentacji i mogłem z bliska przyjrzeć się jego grze i zobaczyć jaki dobry z niego piłkarz.

- Od wielu lat w Premier League udowadniał swoje umiejętności, czasem przeciwko nam, więc fantastycznie będzie grać obok niego w czerwonej koszulce Liverpoolu.

- Opowiadałem mu o świetności naszego klubu i jestem przekonany, że to typ piłkarza, którego fani będą uwielbiać.

Pierwszy raz komentując spekulacje w mediach odnośnie swojej przyszłości, Gerrard powiedział: - Chciałem, aby było jasne, że potrzebowałem skupienia na Mistrzostwach Świata, a potem odpoczynku podczas wakacji z rodziną.

- Chciałem mieć okazję na prywatne spotkanie z Roy'em Hodgsonem i byłem pod wrażeniem jego planów wobec zespołu.

- Dopiero dziś wróciłem do treningów w Melwood z kilkoma innymi piłkarzami, którzy grali na Mundialu, ale nie mogę doczekać się startu nowego sezonu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Młodzież przegrywa w derbach z Evertonem (0)
29.10.2025 23:57, AirCanada, liverpoolfc.com
Slot: Ryan wróci na mecz z Aston Villą (0)
29.10.2025 23:52, AirCanada, liverpoolfc.com
Statystyki (0)
29.10.2025 23:15, Gall1892, Sofascore
Skład na mecz z Palace! (16)
29.10.2025 19:31, Gall1892, liverpoolfc.com
Stephenson przez cztery miesiące grał z bólem (0)
29.10.2025 16:11, Tomasi, thisisanfield.com
Slot: Nie ma żadnych wymówek (6)
29.10.2025 12:31, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com