BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1148

Roy: Chcę zabrać gwiazdy


Roy Hodgson przyznaje, że może jeszcze powołać kilka gwiazd Liverpoolu występujących na Mistrzostwach Świata przed czwartkowym meczem Ligi Europy z FK Rabotnicki. Boss the Reds jeszcze raz skonsultuje się ze sztabem medycznym, zanim ustali kadrę na najbliższe spotkanie.

Przyznaje jednak, że może powołać kilku bardziej doświadczonych członków zespołu.

- Nie wiem, co zrobić na tym etapie - powiedział Hodgson. - Skonsultuję się ze sztabem na czele z Peterem Bruknerem i podejmę decyzję do wtorku, odnośnie zespołu, jakim będę dysponował.

- Mogę obiecać fanom Liverpoolu, że wystawimy najsilniejszy możliwy skład, bez ryzyka na przyszłość.

- Zapowiada się trudna dyskusja pomiędzy mną a Peterem, ponieważ on jest przeciwny wystawianiu tych zawodników, ja natomiast chciałbym kilku z nich wykorzystać.

- Wezmę tylko tych zawodników, którzy odegrają ważną rolę w nadchodzącym meczu.

- Jeśli mówimy o doświadczonych zawodnikach, będą to tylko ci, którzy są przygotowani na cały mecz. Nie wziąłbym Stevena Gerrarda, aby zagrał 10 minut jako rezerwowy - skończył Hodgson.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (1)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (1)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai wybrany 'piłkarzem kolejki' (1)
03.09.2025 17:13, AirCanada, liverpoolfc.com
Ngumoha zadebiutował w kadrze Anglii U-19 (0)
03.09.2025 17:07, AirCanada, liverpoolfc.com