LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 451

Coyle: Zasłużyliśmy na punkty


Trener Kłusaków opuszczał dziś Reebok Stadium z poczuciem niesprawiedliwości po tym, jak jego piłkarze w samej końcówce dali sobie wydrzeć bezbramkowy remis. Coyle uważa, że Bolton miał pecha nie zdobywając punktów w tym wyrównanym meczu.

Trzy punkty gościom zapewnił w 86. minucie Maxi Rodriguez, który wykorzystał genialne podanie Torresa między nogami obrońcy.

Trzeba przyznać, że Wanderers mieli swoje szanse i mogą czuć się zawiedzeni, a ich trener nie może się pogodzić z porażką.

- Nie zasłużyliśmy na porażkę w tym meczu – powiedział Owen Coyle – Pod koniec gry Liverpool strzelił naprawdę ładnego gola. Niestety, nie wykorzystaliśmy swoich wcześniejszych szans.

- Podobał mi się wysiłek, który włożyli zawodnicy w to spotkanie. Widać było, że chcą to wygrać. Przez długie fragmenty meczu dominowaliśmy, ale nie potrafiliśmy stworzyć sobie klarownej sytuacji bramkowej.

Coyle uważa, że jego drużyna powinna dostać szansę na pokonanie Reiny z rzutu karnego po tym, jak piłka uderzyła w rękę Carraghera jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie napastnik Kevin Davies padł po wejściu Kyrgiakosa, ale w obu przypadkach gwizdek sędziego milczał.

- W pierwszej połowie na pewno należał nam się karny. Ręka Carraghera była oczywista. Po przerwie sytuacja była trudniejsza do oceny, ale moim zdaniem Kyrgiakos popychał Kevina.

- Takie zdarzenia robią minimalną różnicę w Premier League i tak się zdarzyło, że tym razem to my byliśmy poszkodowani. To dla nas okrutne zakończenie wieczoru.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Borini piłkarzem Salford City (0)
18.10.2025 12:59, Ad9am_, The Athletic
Sytuacja kadrowa Liverpoolu i United (0)
18.10.2025 12:18, BarryAllen, liverpoolfc.com
Liverpool z misją powrotu do wygrywania (2)
18.10.2025 12:06, ManiacomLFC, The Athletic
Slot: Isak jest już gotowy w stu procentach (1)
18.10.2025 11:30, Armani87, liverpoolfc.com
Trening przed meczem z United - wideo (0)
17.10.2025 23:07, Klika1892, liverpoolfc.com
Crouch: Presja na Slocie po serii porażek (0)
17.10.2025 20:20, MaksKon, Liverpool Echo