CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1962

Werner popiera 39. kolejkę


Współwłaściciel Liverpoolu, Tom Werner, przypomniał temat rozgrywania kontrowersyjnego 39. meczu Premier League za granicą. Koncepcja spotkała się z falą krytyki, kiedy początkowo została zaproponowana przez głównego dyrektora Premier League - Richarda Scudamore'a.

Ówczesny prezydent FIFA, Sepp Blatter, uznał ten pomysł za niedorzeczny, ale Werner, który w zeszłym miesiącu kupił Liverpool do spółki z Johnem W Henrym z NESV, sądzi, że ten ma wciąż rację bytu.

Zapytany czy popiera pomysł, powiedział: - Absolutnie. Myślę przede wszystkim, że EPL jest najsilniejszą ligą świata i ma zasięg globalny.

- Byłem pod wrażeniem liczby osób z całego świata, które śledzą rozgrywki EPL i mamy nadzieję jeszcze bardziej rozprzestrzenić znak firmowy.

- Sądzę, że im ważniejszy mecz, tym większa ekscytacja. Sparingi są świetne, ale dlaczego nie miałby to być mecz w sezonie.

Werner również potwierdził dla fanów Liverpoolu, że wraz z Henrym chcą sprowadzić laury na Anfield.

- Będziemy zdobywać trofea w przyszłości. Takie jest nasze zobowiązanie. Nie wiem kiedy zaczniemy je wypełniać, ale ten moment nadejdzie.

- Zanotujemy duży postęp. Jesteśmy konkurencyjni w lidze, ale nie zadowolimy się żadną pozycją poza pierwszą.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (5)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (23)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic