LIV
Liverpool
Premier League
24.05.2026
16:00
BRE
Brentford
 
Osób online 1285

Hansen o kluczowym etapie sezonu


Alan Hansen jest przekonany, że Liverpool zdoła zmienić bieg obecnego sezonu i zdobędzie komplet punktów w pięciu spotkaniach poprzedzających potyczkę z Manchesterem United na Old Trafford w Pucharze Anglii.

Na łamach LFC Weekly Szkot przyznał, że czuł frustrację po porażce z Newcastle przed tygodniem, jednak namawiał zawodników, by motywację czerpali z niedawnego zwycięstwa nad Aston Villą.

- Wyglądaliśmy naprawdę dobrze, prawidłowo podawaliśmy i odbieraliśmy piłkę. Musimy wyciągnąć z tego meczu pozytywy.

Były Kapitan The Reds wierzy, że okres świąteczny jest odpowiednim czasem dla piłkarzy Roya Hodgsona na pokazanie kibicom, iż powrót do czołówki jest możliwy.

- Zwycięstwa nad Blackpool i Blackburn byłyby wielką poprawą jeśli chodzi o formę wyjazdową. Muszę przyznać, że w szalenie szybki sposób dochodzi w futbolu do zwrotów akcji.

- Przed nami seria pięciu spotkań. Jeśli zagramy w nich tak jak przeciwko Aston Villi, będziemy mieć do wzięcia 15 punktów.

- Czekam na domowe mecze z Fulham, Wolves i Boltonem oraz na wyjazdy do Blackpool i Blackburn. Musimy zdobyć największą możliwą ilość punktów.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gerrard: Słowa Salaha są wymowne (4)
16.05.2026 22:32, FroncQ, Liverpool echo
Xabi Alonso dogadany z Chelsea (37)
16.05.2026 21:39, AirCanada, The Athletic
Salah: Heavy metal musi wrócić (56)
16.05.2026 20:52, Mdk66, The Times
Opinie prasy po przegranej z Aston Villą (0)
16.05.2026 16:45, Wiktoria18, Liverpool Echo
The Reds w pogoni za Ligą Mistrzów (2)
16.05.2026 13:33, Bartolino, The Athletic
Slot po porażce z Villą (36)
16.05.2026 12:09, Kubahos, liverpoolfc.com