Osób online 1455

Raport z wypożyczeń

Przedstawiamy Państwu krótki raport dotyczący występów naszych piłkarzy przebywających na wypożyczeniu. W tym tygodniu Liverpool wypożyczył kolejnych piłkarzy a są to Stephen Darby, który do końca sezonu będzie reprezentował barwy Notts County i Chris Mavinga. Francuz do końca sezonu będzie grał dla belgijskiego Genk.

Nabil El Zhar

Skrzydłowy z Maroka wciąż nie wrócił do gry po kontuzji i w tym tygodniu opuścił dwa mecze swojej drużyny. W środę PAOK zremisował 1:1 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Grecji z Olympiakosem.

W sobotę jego drużyna wygrała ligowe starcie 2:1 z Xanthi. PAOK po 19. kolejkach greckiej Super League zajmuje 3 miejsce, które gwarantuje udział w europejskich pucharach.

Philipp Degen

Reprezentant Szwajcarii kolejny mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Jego Stuttgart zremisował 1:1 z liderem Bundesligi, Borussią Dortmund. Zła passa drużyny z Mercedes-Benz Arsena trwa w najlepsze. Podopieczni Bruno Labbadii zajmują drugie od dołu miejsce w tabeli.

Stephen Darby

Wychowanek Liverpoolu tuż przed meczem dołączył do drużyny prowadzonej przez Paula Ince’a i z tego powodu znalazł się na ławce rezerwowych, na której spędził cały mecz. Notts County na własnym boisku przegrali z Carlise 1:0 i w League One zajmuje 18. miejsce.

Nathan Eccleston

Młody napastnik pojawił się na boisku w 75. minucie i potrzebował tylko kwadransa, aby wpisać się na listę strzelców. Charlton wygrał u siebie z Plymouth 2:0 i plasuje się obecnie na 7. pozycji w League One.

Chris Mavinga

Reprezentant francuskiej młodzieżówki rozpoczął swój okres wypożyczenia od ławki rezerwowej w meczu przeciwko Kortrijk. Jego Genk zwyciężył 3:2 i aktualnie okupuje fotel wicelidera w belgijskiej Jupiler League.

Emiliano Insua

Argentyńczyk pojawił się na boisku w 64. minucie. Kilka minut później jego Galatasaray strzeliło bramkę w meczu z Sivassporem i odniosło ligowe zwycięstwo.

We wtorek drużyna z Turk Telekom Arena grała z Antalyaspor a ramach krajowego pucharu. Lewy obrońca wszedł na murawę w 72. minucie a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Alberto Aquilani

Grał do 84. minuty w meczu wyjazdowym Juventusu z Sampdorią. Spotkanie w ramach 21. kolejki włoskiej Serie A zakończyło się bezbramkowym remisem. Juventus znajduje się obecnie na 6. pozycji w tabeli.