CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1944

Deadline w sprawie Suareza


Frank de Boer, menedżer Ajaxu powiedział, że Liverpool ma czas do soboty na zakontraktowanie Luisa Suareza, 24-letniego urugwajskiego snajpera. Powiedział również, że jego cena rośnie o 5 milionów każdego kolejnego dnia.

Liverpool, który desperacko próbuje wzmocnić skład przed końcem okienka transferowego, wysłał już jedną, opiewającą na 12,7 mln funtów ofertę odrzuconą przez Ajax. Teraz musi się liczyć z dodatkowymi kosztami w postaci 4,3 mln funtów za każdy mijający dzień.

Sam Suarez chce się spotkać z Rikiem van den Boogiem, dyrektorem generalnym klubu, by przedyskutować przeprowadzkę na Anfield, z nadzieją na obniżenie zaporowej ceny 30 milionów funtów podyktowanej przez Holendrów.

De Boer jednak nie chce sprzedać tanio gwiazdy Mistrzostw Świata z ArenA.

- Strzela gole, zalicza asysty, nie możemy po prostu go zastąpić – mówi były reprezentant Holandii.

- Jeśli Liverpool go chce, musi szybko się decydować.

- Chcemy się ubezpieczyć w ciągu dwóch dni, inaczej będzie to zbyt długie. Przed 29 stycznia musimy wiedzieć na czym stoimy. Jeśli Liverpool ma spełnić nasze wymagania, to musi każdego dnia dodać 5 mln euro (4.3 mln funtów).

- Ajax jest niezłomny, wiemy czego chcemy. Jeśli Luis zostanie do końca sezonu, będzie więcej czasu na rozważenie zamiennika.

- Luis jest naszym najlepszym strzelcem w ciągu ostatnich 3 lat i również najlepszym asystentem. Był bohaterem Urugwaju, trzeciej drużyny Mistrzostw Świata i wciąż ma kontrakt z nami na dwa i pół roku.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (5)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (23)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic