05.05.2024
17:30

Osób online 1160

Oceny według Rorego Smitha

Rory Smith z The Daily Telegraph ocenił występy wszystkich piłkarzy Liverpoolu w dzisiejszym, zwycięskim 3-1 meczu z Manchesterem United Zapraszamy do lektury!

Pepe Reina

Pomimo, że jego występ nie należał do tych bezbłędnych, hiszpański bramkarz zaliczył udane popołudnie. Mógł zrobić trochę więcej przy golu Javiera Hernandeza. 6/10

Glen Johnson

Prawy obrońca reprezentacji Anglii wydaje się być bardziej skuteczny na lewej stronie, gdzie przeszedł po kontuzji Fabio Aurelio. 7

Martin Skrtel

Powierzono mu krycie Dimitara Berbatova i Słowak zdominował najlepszego strzelca Premier League, szczególnie w powietrzu. 8

Jamie Carragher

Poradził sobie na prawej obronie po kontuzji Aurelio, jednak miał szczęście, że nie wyleciał z boiska po tym, jak rozciął goleń Naniemu. 7

Fabio Aurelio

Brazylijczyk nie pozwalał rozwinąć skrzydeł Naniemu, jednak w 26 minucie musiał zejść z boiska z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. 6

Raul Meireles

Dobrze współpracował na początku meczu z Luisem Suarezem i Stevenem Gerrardem, jednak nie mógł wpłynąć na mecz, ponieważ występował na obcej sobie pozycji prawoskrzydłowego. 6

Steven Gerrard

Grając pomimo obawy odniesienia kontuzji, kapitan Liverpoolu pokazał typową dla siebie żywiołowość i determinację. Wydaje się, że on uwielbia grać przeciwko United. 7

Lucas

Znaczna część pracy, jaką wykonuje Brazylijczyk, przechodzi niezauważona, jednak kolejny raz mocno przyczynił się do wyniku, nie dając złapać rytmu gościom. 8

Maxi Rodríguez

Kolejny, którego występ jest łatwy do przeoczenia, jednak Maxi był kluczowy w ofensywnych akcjach Liverpoolu. Często zmieniał skrzydła z Meirelesem. 8

Dirk Kuyt

Pierwszy zawodnik Liverpoolu od 21 lat, który zdobył hat-tricka przeciwko Manchesterowi United i prawdopodobnie pierwszy piłkarz, który strzelił wszystkie trzy bramki w jednym meczu z pięciu metrów. 8

Luis Suarez

Nowy ulubieniec The Kop. Odejście Fernando Torresa może ciągle boleć, jednak Anfield ma nowego bohatera. Suarez zainspirował to zwycięstwo, przyczyniając się do wszystkich trzech bramek. 9

Rezerwowi: Sotirios Kyrgiakos zastąpił w 26 minucie Fabio Aurelio i dobrze współpracował z Martinem Skrtelem; Andy Carroll zaliczył cichy debiut, zastępując Meirelesa w 74 minucie; Joe Cole wszedł w 89 minucie za Suareza.