CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 2029

Carson: Uwaga na Andy'ego


Scott Carson ostrzegł swoich kolegów z bloku defensywnego WBA, by uważali na Andy'ego Carrolla, którego pewność siebie wzrosła po bramce w meczu reprezentacji Anglii z Ghaną.

Golkiper The Baggies, który był rezerwowym w ostatnim spotkaniu na Wembley był pod wrażeniem gry byłego snajpera Newcastle.

- Strzelił efektowną bramkę dla Anglii w tamtym meczu. Zagra pewny siebie i niełatwo będzie go zatrzymać.

- Być może ten gol Carrolla nadszedł w złym momencie z naszego punktu widzenia. Każdy zdaje sobie sprawę z jego siły. Nie jest łatwo go zatrzymać.

- Chcemy dobrze przygotować się do konfrontacji z Liverpoolem, chcąc kontynuować swą udaną serię meczów.

- Carroll naprawdę dobrze zaprezentował się z Ghaną. Pokazał, że jest nie tylko snajperem, który może grać głową i wygrywać jedynie pojedynki w powietrzu.

- Jest absolutnie czołowym napastnikiem i nasza obrona musi być przy nim niezwykle uważna.

- Liverpool to wielki klub i prawdopodobnie będzie miał do dyspozycji w sobotę wszystkich kluczowych piłkarzy.

- Chcemy kontynuować dobrą passę po przerwie na narodowe występy. To nie ulega wątpliwości - podsumował były bramkarz The Reds.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (20)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic
Scholes: Trent musi podjąć ciężki wybór  (3)
29.04.2025 12:01, AirCanada, Liverpool Echo