05.05.2024
17:30

Osób online 958

Raport z wypożyczeń

Oddajemy w Państwa ręce kolejny raport dotyczący naszych zawodników przybywających na wypożyczeniach. Koniec rozgrywek piłkarskich w Europie zbliża się wielkimi krokami i powoli do Liverpoolu będą zjeżdżać kolejny piłkarze. Jednym z pierwszych będzie Paul Konchesky, któremu już jutro wygasa wypożyczenie.

Brad Jones i Daniel Ayala (Derby County)

Obaj rozegrali pełne spotkanie ligowe z Bristol City, ale nie pomogli swojej drużynie, która przed własną publicznością przegrała 0-2. Mimo porażki, Barany mają pewne utrzymanie na zapleczu Premier League, a w ostatnim meczu sezonu zmierzą się z na wyjeździe z Reading, 7. maja.

Dani Pacheco (Norwich City)

Młody Hiszpan cały mecz z Portsmouth przesiedział na ławce rezerwowej, a jego drużyna pokonała gospodarzy 1-0, czym zapewniła sobie awans do Premier League. Na zakończenie kampanii Kanarki zmierzą się u siebie z Coventry City i Pacheco będzie miał nadzieję na czwarty i zarazem ostatni występ na wypożyczeniu.

Paul Konchesky (Nottingham Forest)

W sobotnie popołudnie Nottingham gładko pokonało Scunthorpe 5-1, a Paul Konchesky rozegrał pełny mecz. Anglik nie wyróżniał się na tle kolegów, raz zbyt słabo zagrał głową do swojego bramkarza, co stworzyło szansę dla przyjezdnych, ale na wysokości zadania stanął bramkarz the Reds. To był ostatni mecz Anglika dla Forest, gdyż w środę kończy się jego 93-dniowe wypożyczenie. Tym samym Paul nie pomoże swojej drużynie w ostatnim meczu sezonu z Crystal Palace, a także w fazie play-off.

David Amoo (Hull City)

Młody skrzydłowy pojawił się na boisku już w 14. minucie meczu z Crystal Palace za kontuzjowanego Richarda Garcię. Tygrysy byli na dobrej drodze do zgarnięcia kompletu punktów, ale na dwie minuty przed końcem stracili gola. Anglik był bardzo aktywny na prawym skrzydle, często szukał zagrań w pole karne, raz stanął przed szansą zdobycia bramki, ale jego strzał sprzed pola karnego minął dalszy słupek bramki przeciwników.

Stephen Darby (Notts Coutny)

Prawy obrońca przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a jego Notts uległo na wyjeździe drużynie MK Dons 2-1. Jego klub nie może być pewny utrzymania w League One, a o przetrwanie zagrają z liderem rozgrywek Brighton, 7. maja.

Nathan Eccleston (Charlton Atheltic)

Młody Anglik rozegrał pełne 90. minut, ale jego drużynie przegrała wyjazdowy mecz z Walsall 2-0. 21-latek nie zaprezentował pełni swoich możliwości, być może dlatego, że grał na prawym skrzydle.

Philipp Degen (VfB Stuttgart)

Reprezentant Szwajcarii z pewnością nie może być zadowolony ze swojej formy, gdyż wciąż nie może wywalczyć sobie miejsca na ławce rezerwowej niemieckiej drużyny, która w weekend pokonała na wyjeździe Hoffenheim 2-1.

Chris Mavinga (KRC Genk)

Zaliczył pełny mecz, w którym jego drużyna pokonała na wyjeździe Lokeren 2-0. Był to trzeci mecz z rzędu w pierwszym składzie młodego Francuza.

Emiliano Insua (Galatasaray)

Spędził cały mecz na ławce rezerwowych w sobotnim meczu przeciwko Besiktasowi. Drużyna Argentyńczyka przegrała w wyjazdowym meczu 2-0.

Alberto Aquilani (Juventus)

Reprezentant Włoch zaliczył pełne 90. minut we wczorajszym meczu kończącym 35. kolejkę Serie A z Lazio Rzym. Ekipa z Turynu wygrała 1-0 i ma jeszcze szansę na zakwalifikowanie się do rozgrywek europejskich. Aquilani nie może być zadowolony ze swojego występu, gdyż zaliczył mnóstwo strat i niedokładnych podań.