MIL
Milan
Towarzyski
26.07.2025
13:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 2317

Spearing: Przegonić Tottenham


Zdaniem Jaya Spearinga, wczorajsza wygrana z Fulham 5-2 pokazuje wielkie pragnienie, jakie panuje wśród zawodników Liverpoolu, którzy marzą o osiągnięciu sukcesu z tym klubem.

W niedziele the Reds zmierzą się z Tottenhamem i być może to właśnie na Anfield rozegra się walka o piąte miejsce w Premier League.

- Wszyscy walczymy o miejsce w składzie i każdy chce grać dobrze. Chcemy zakończyć ten sezon na wysokiej pozycji i chcemy przegonić Tottenham. W meczu przeciwko Fulham pokazaliśmy do czego jesteśmy zdolni.

Piąte miejsce na koniec rozgrywek zagwarantuje udział w przyszłej edycji Ligi Europy. Jest to ostatnia okazja dla Liverpoolu, aby w przyszłym sezonie zaprezentować się nas arenie europejskiej.

22-latek, który w piątek podpisał nowy kontrakt, doskonale zdaje sobie sprawę z ciężkiego starcia, jakie szykuje się w niedziele, w ramach 37. kolejki angielskiej Premier League.

- Mogą pokonać wszystkich, jeśli mają swój dzień. Liczba graczy i ich jakość jaką posiadają w składzie oznacza, że to będzie trudny mecz na Anfield.

- Gramy przed własną publicznością i jeśli zagramy w taki sposób, jak z Fulham, wtedy Tottenham będzie pod presją. W niedzielę szykuje się naprawdę wielki mecz.

- Liga Europy jest wciąż wielką sprawą i Liverpool potrzebuje wygrać wszystkie możliwe trofea.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rodrygo opcją za Diaza na Anfield (2)
16.07.2025 01:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Liverpool chce rozbić bank na Isaka (4)
16.07.2025 00:55, Bartolino, Daily Mail
Wtorkowy trening - wideo (3)
15.07.2025 19:45, AirCanada, liverpoolfc.com
Kulisy meczu z Preston - wideo (0)
15.07.2025 16:42, AirCanada, liverpoolfc.com
Dzisiejszy trening - zdjęcia (12)
15.07.2025 16:38, AirCanada, liverpoolfc.com