CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1995

Głos Aston Villi w sprawie Downinga


Aston Villa zaprzeczyła oficjalnie wiarygodności fotografii, która obiegła dziś cały internet, gdzie rzekomo Stewart Downing stoi w pubie obok Andy'ego Carrolla trzymając w dłoniach szal Liverpoolu.

Skrzydłowy z Villa Park, który jest jednym z potencjalnych celów The Reds w letnim okienku transferowym, spędzając wakacje na Ibizie miał pozować do wspólnej fotografii z napastnikiem Czerwonych, dzierżąc przed sobą szalik ekipy z Merseyside.

Po publikacji tych zdjęć na wielu forach internetowych mogło się wydawać, że transfer reprezentanta Anglii do Liverpoolu będzie jeszcze bliżej realizacji.

Aston Villa nie zaprzeczyła, że doszło do spotkania Anglików na Ibizie, jednakże zdjęcie zostało sfałszowane przez umiejętne 'dorobienie' do niego szalika Liverpoolu.

- Widziałem to zdjęcie i rozmawiałem z nim - powiedział rzecznik Aston Villi.

- Słyszał już o tym wcześniej od innych osób. Powiedział, że ta historia jest absolutnie nieprawdziwa i nie pozował do zdjęć z szalikiem Liverpoolu. To zwyczajny fałsz i Stewart to potwierdził.

Informacje te chociaż na chwilę uspokoiły fanów Aston Villi. Downing jest wysoko ocenianym piłkarzem przez Dalglisha, który na pewno nie ustanie w swoich polowaniach na 26-letniego skrzydłowego.

Internet i prasa również przez 48 ostatnich godzin zalewane były informacjami, jakoby Charles N'Zogbia dogadał się w niedzielny wieczór z Liverpoolem w sprawie transferu.

Źródła bliskie Liverpoolu i Wigan zaprzeczyły jednak wczoraj, by do tego doszło.

The Reds w dalszym ciągu kontynuują starania o Charliego Adama, chociaż wciąż nie złożono oficjalnej oferty. Karl Oyston prowadził wstępne rozmowy z Damienem Comollim w ostatnim tygodniu i oczekuję się, że w najbliższym czasie sprawy nabiorą szybszego tempa.

Chris Brereton

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Crouch: Niech powalczą o Isaka!  (8)
30.04.2025 10:38, AirCanada, liverpool.com
Kulisy meczu ze Spurs - wideo  (0)
30.04.2025 10:36, Piotrek, liverpoolfc.com
Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (5)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (1)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (23)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com